Instrukcja sio marzec 2018Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.. Logowanie do SIOInformuję, że 1 marca 2019 r. przestał funkcjonować tzw. stary system informacji oświatowej.. Procedura ustawienia nowego hasła: Wchodzimy na stronę: Spis treści: Wymagania sprzętowe.. IDENTYFIKACJA 8.. WPROWADZANIE DANYCH 8.. Scalanie danych przez kuratorium oświaty.. Podstawowe funkcje programu.. Zmiany w prawie.. Scalanie danych przez jednostkę samorządu terytorialnego.. W związku z prowadzoną przez MEN weryfikacją danych ze spisu SIO na dzień 30 września 2018 r., zwracam się z prośbą o sprawdzenie budzących wątpliwości danych, dotyczących: 1.Instrukcja wprowadzania i przekazywania danych w systemie informacji o światowej przy u Ŝyciu programu SIO wersja 3.15 (30 wrze śnia 2013 r.) Stan na 30 września 2018 r. - do 3 pażdziernika 2018 r. Dokładna instrukcja merytoryczna dotycząca wprowadzania przekazywania danych, a także opis działania programu oraz eksportu danych znajduje się pod adresem:Stary SIO podziała do marca 2019 r. Stary SIO podziała do marca 2019 r. Monika Sewastianowicz.. Akty prawne dotyczące nowego SIO.. Instalacja programu.. Instrukcje do nowego SIO.. Zgłaszanie pytań i problemów - link do formularza .. Kryteria oceny pracy nauczyciela - projekt rozporządzenia skierowany do konsultacji..

... Dokładna instrukcja merytoryczna dotycząca ...w systemie informacji oświatowej przy użyciu programu SIO wersja 3.10 (marzec 2011 r.) 1.

Jednocześnie w programie SIO w pasku narzędzi w funkcji 'Opcje' w opcji 'Lista zmian' jest umieszczana informacja o tym, czego dotyczą kolejne zmiany.. Nieruchomości gruntowe 13. zm.) , zwana dalej ustawą,INSTRUKCJA TECHNICZNA PROGRAMU .. "Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomina, że zgodnie z art. 105 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (Dz. U. z 2018 r. poz. 1900 z późn.. Obecnie dane te są przekazywane w terminie 7 dni od dnia, w którym .Na stronie systemu SIO uruchomiona została opcja resetu hasła, czyli ustawienia nowego hasła w przypadku zapomnienia dotychczas używanego.. informacje ogÓlne .1.. Formularz kontaktowy, Instrukcja techniczne, Filmy instruktarzowe, Instrukcje merytoryczne, FAQ 6.1) Zmienia się terminy przekazywania danych dotyczących wynagrodzeń nauczycieli - dane będą przekazywane dwa razy w roku - do 10 października każdego roku kalendarzowego według stanu za okres styczeń-sierpień oraz do 10 stycznia każdego roku kalendarzowego według stanu za poprzedni rok kalendarzowy.. Logowanie do SIO.. Telefony .SIO - wrzesień 2018 Drukuj E-mail .. Stan na 10 września 2018 r. - do 13 września 2018 r. 2.. Informacje ogólne.. Składanie wniosku o dostęp bazy SIO 2..

Prosze o wnikliwe zapoznanie sie z instrukci4 i wprowadzanie danych do bazy zgodnieinstrukcja techniczna programu system informacji oŚwiatowej spis treści i. wymagania sprzĘtowe ... logowanie do sio ..... 10 iv.

Pytania i odpowiedzi.. Data dodania: 14.12.2017 .. w zawodach - uczniowie i słuchacze szkół policealnych, którzy rozpoczęli naukę przed rokiem szkolnym 2017/2018, przystępują do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na zasadach .INSTRUKCJA TECHNICZNA PROGRAMU SYSTEM INFORMACJI OŚWIATOWEJ Spis treści .. Sprawozdanie prosimy przekazać do dnia 5 kwietnia 2018 roku w formie elektronicznej wraz z wydrukiem zbiorczym, do sekretariatu DBFO-Włochy, ul. Malownicza 31a.. ZAKRES PODMIOTOWY I PRZEDMIOTOWY SIO WPROWADZANIE„uprzejmie prosimy o przekazywanie danych dotyczących pomieszczeń znajdujących się w Państwa placówce w zmodernizowanym systemie informacji oświatowej, tj. nowym SIO, o których mowa w art. 8 ust.. Od tego momentu jedynym źródłem danych o systemie oświaty jest zmodernizowany system informacji oświatowej, tzw. nowe SIO.. Dane zgromadzone w nowym SIO, wg stanu na 30 września 2019 r., będą podstawą do naliczenia części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2020 dla miasta Krakowa.Weryfikacja danych zgromadzonych w systemie informacji oświatowej, które będą wykorzystane do kalkulacji subwencji oświatowej na rok 2018.. ZAKRES PODMIOTOWY I PRZEDMIOTOWY SIO 6.. Opcja nie pamiętasz hasła 3.. Szanowni Państwo Starostowie, Prezydenci, Burmistrzowie oraz Wójtowie z województwa podkarpackiego..

WERSJA 3.10. zm.) tzw. stare SIO funkcjonowało do dnia 1 marca 2019 r.Instrukcja wprowadzania i przekazywania danych w systemie informacji oświatowej przy użyciu programu SIO wersja 3.20 (marzec 2016 r.) SPIS TREŚCI 1.

Przeglądanie Aktualności bez logowania 5.. SYSTEMU INFORMACJI OŚWIATOWEJ .. Klikamy odnośnik „Nie pamiętasz hasła?. Aktualne komunikaty.. (0-22) 53-56-138 do dnia 5 kwietnia 2018 r.Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.. 1 pkt b ustawy o systemie informacji oświatowej.Zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.. Wprowadzone 18 września 2018 r. zmiany w Systemie Informacji Oświatowej - komunikat MEN; Poprzedni artykuł Stare SIO.. Przekazywanie baz danych oświatowych w systemie informacji oświatowej według stanu na dzień 30 września 2018 r.Posted on 26/03/2018 26/03/2018 by Admin Fotogaleria Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli dzieło pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Nairobi, w Kenii, kupując ozdoby świąteczne na kiermaszu wielkanocnym, który odbył się w naszej szkole 15 marca br.Rzeszów, 29 listopada 2018 r. ZOT.534.2.2018..

Instrukcja wprowadzania i przekazywania danych w systemie informacji oświatowej przy użyciu programu SIO wersja 3.24 (marzec 2018 r.)Uprzejmie prosimy o przekazanie sprawozdań SIO w formie elektronicznej na adres [email protected] oraz papierowej do DBFO - Wola ul. Rogalińska 2, pokój nr 15 (I piętro) do Pani Dagmary Krajewskiej, tel.

Identyfikacja 9. z 2018 r. poz. 1900, z późn.. Stare SIOInstrukcja wprowadzania i przekazywania danych w systemie informacji oświatowej przy uŝyciu programu SIO wersja 3.15 (10 września 2013 r.) Podstawy prawne systemu informacji oświatowej (dalej: SIO) stanowią:Instrukcja wprowadzania i przekazywania danych w systemie informacji o światowej przy u Ŝyciu programu SIO wersja 3.9 (30 wrze śnia 2010 r.)W związku z mailem, jaki otrzymali wczoraj z Ministerstwa Edukacji Narodowej (Zespół SIO) dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, informujemy, że obowiązujące przepisy prawa nie pozwalają na wykazywanie w Systemie Informacji Oświatowej nieobecności, której przyczynę określono jako: „zwolnienie z obowiązku prowadzenia zajęć na innej podstawie".obslugi programu SIO w wersji 3.24 - spis na dzieó 31 marca 2018 r. oraz instrukcjç technicznq obslugi programu systemu informacji ošwiatowej.. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Następny artykuł Nowe SIO..Komentarze

Brak komentarzy.