Instrukcja obsługi suszarki do włosów philipsNie wolno zakrywać otworów wylotu i wlotu powietrza!. Sprawdź najniższe ceny Specyfikacja, najważniejsze cechy i dane techniczne ⇧ Poznaj wartościowe opinie ☆ Pobierz za darmo instrukcję obsługi PDF Przeczytaj szczegółowy opis i obejrzyj galerię zdjęć ⇧Sprawdź niską cenę Suszarka PHILIPS HP8238/10 w sklepie Media Expert!. Powiadom nas, korzystając ze strony 'Poproś o instrukcję'.Wyszukaj pomoc techniczną dla produktu Suszarka do włosów HP4840/00.. Wszystkie nasze instrukcje obsługi produktów na .Kup teraz na Allegro.pl za 41,45 zł - Suszarka Do Włosów PHILIPS BHD 003 Turystyczna (8169740884).. Znajdź swoją instrukcje obsługi wybierając jeden z produktów poniżej lub korzystając z pola wyszukiwania w prawym górnym rogu.. Szeroki wybór produktów i najnowszych technologii w super cenach!. Suszarki nie wolno zanurzać w wodzie ani myć wodą.. Szeroki wybór produktów i najnowszych technologii w super cenach!. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Suszarka do włosów philips Sprzęt AGD - porównanie cen sprzętu AGD w sklepach internetowych.. Gdy suszarka do włosów jest używana w łazience, odłącz ją po użyciu od źródła prądu, gdyż bliskość wody stanowi zagrożenie nawet wtedy, gdy suszarka do włosów jest wyłączona.Suszarka do włosów Philips - HP4935 - rozłożenie obudowy suszarki..

Może to grozićsuszarka do włosów Philips HP8195/00.

Bardziej szczegółowoPhilips HP8233/00 instrukcja obsługi - Pobierz (499 KB) Suszarka do włosów Philips HP8233/00 - instrukcja obsługi5 (100%) 1 vote[s] PowiązanePhilips HP 8103/00 instrukcja obsługi - Pobierz (240 KB) Suszarka do włosów Philips HP 8103/00 - instrukcja obsługi5 (100%) 1. instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koncentrator x 2 .Sprawdź niską cenę Suszarka PHILIPS BHD006/00 w sklepie Media Expert!. Rodzaj suszarki duża Moc 2300 W Ilość prędkości i nadmuchu 3 Ilość zakresów temperatury 3 Jonizacja tak Opcja zimnego nadmuchu.. Suszarka spełnia moje oczekiwania, jest łatwa w obsłudze.. Ustaw przełącznik w pozycji ,,1'' 4.. Prosimy korzystać z urządzenia tylko tak, jak jest to opisane w instrukcji użytkowania.. Prosimy korzystać.. Zapraszamy do ponad 430 sklepów i na mediaŚciągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do suszarki do włosów Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00.. Dzięki swojej mocy i gabarytom w kilka chwil suszy nawet najbardziej wymagającą powierzchnię.. Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w prInstrukcja obsługi Podłączyć suszarkę do gniazdka i wybrać żądane ustawienie za pomocą przesuwanego przełącznika.. Po skończeniu suszenia ustaw przełącznik w pozycji ,,0'' 6..

Suszarki do włosów Urządzenia Audio Stream.

Media Expert - lider na rynku RTV i AGD. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Suszarka do włosów Instrukcja obsługi PL-1 SHD 108VT PL 2012, 08/2012 Przed użyciem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją, nawet jeżeli używają Państwo produktu podobnego typu.. Media Expert - lider na rynku RTV i AGD. Prosimy korzystać z urządzenia tylko tak, jak jestsuszarka do włosów Philips DryCare Essential BHD029/00.. Typ suszarki duża Moc 1600 W Liczba prędkości nadmuchu 2 Liczba zakresów temperatury.instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koncentrator .Kup teraz na Allegro.pl za 49 zł - Suszarka do włosów Philips EssentialCare BHD002/00 (7840224857).. Typ suszarki duża Moc 2200 W Liczba prędkości nadmuchu.bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.. Trochę waży i głośno pracuje, ale ogólnie .suszarka do włosów Philips Pro HPS920/00.. Skieruj dusze nadmuchu powietrza w stronę włosów ( minimum 20 cm od włosów) 5.. Suszarki do włosów z jonizatorami przeciwdziałają także elektryzowaniu się włosów.suszarka do włosów Philips DryCare Advanced BHD186/00.. .Tematy o instrukcja obsługi suszarki, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z011, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z012, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z013, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z016Odkryj Philips suszarki do włosów..

instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koncentrator.

Odkręcić 2 śrubki w rękojeści suszarki - potrzebny wkrętak ze specjalną końcówką, to się chyba nazywa Spanner 2.Kupując Philips HP8230/00 zyskujesz: Duża suszarka idealnie nadaje się do długich, gęstych i puszystych włosów.. Jesteś na stronie, na której możesz znaleźć wszystkie Philips Suszarki do włosów.Czy instrukcja, której szukasz nie jest na tej stronie?. W zestawie jest czytelna instrukcja obsługi, a końcówka 6 mm .Instrukcja użycia suszarki do włosów: 1.. Konserwacja i czyszczenie Przed przystąpieniem do czyszczenia należy upewnić się, czy urządzenie jest wyłączone z sieci i zupełnie ostygło.. Zapoznaj się z instrukcjami obsługi, odpowiedziami na często zadawane pytania (FAQ) oraz poradami.Suszarka do włosów Instrukcja obsługi.. Wybierz prędkość nadmuchu powietrza 3.. 20 lipca 2019 Ostatnie wpisy: Monitor Iiyama G-Master Black Hawk G2730HSU-B1 vs Iiyama X2474HS-B1;Suszarki do włosów z jonizatorem minimalizują efekt puszenia się włosów, na który często narzekają posiadaczki kręconych, suchych lub zniszczonych włosów.. Odłącz maszynę z zasilania.Philips Suszarka do włosów HP8115/00 - gdzie kupić najtaniej?. Stylowe i lekkie urządzenie o dużej mocy .Urządzenie przeznaczone jest tylko do użytku domowego.. Porównaj, przeczytaj opinie i zamów przez Internet.Na tej stronie znajdziesz wszystkie produkty z Philips..

Suszarka do włosów Philips DryCare BHD282/00 Purpurowy.

Dzięki nim stosowanie prostownicy w celu wygładzenia pasm nie będzie już konieczne.. Przewodnik użytkowania został dodany 08.07.2015.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Podłącz suszarkę do gniazda z prądem 2..Komentarze

Brak komentarzy.