Instrukcja obsługi glukometru accu-chek performa nanoPrecyzyjny pomiar w trzech prostych krokach: Włożyć test paskowy do glukometru; glukometr włączy się automatycznie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Roche Diabetes Care Polska Sp.. Super Sprzedawcy.. Wystarczy jedna niewielka kropla krwi.. Pomocny - możliwość ustawienia czterech przypomnień o pomiarze.. Precyzyjny pomiar w trzech prostych krokach: Włożyć test paskowy do glukometru; glukometr włączy się automatycznie.. Jak używać nakłuwacza Accu-Chek® Softclix - Duration: 2:51.Glukometr lekki, o ładnym wyglądzie, czytelnym wyświetlaczu i prostej obsłudze, jednakże nie o wygląd tu chodzi, a o pomiary.. Otóż glukometr ten dość często pokazuje drastycznie zawyżone wyniki.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Testy paskowe Accu-Chek® Performa - 10 sztuk; Bateria; Instrukcja obsługi; Skrócona instrukcja obsługi; Jak przeprowadzić pomiar?. Zobacz glukometry i akcesoria dla diabetyków podobne do Roche Accu-Chek Performa Nano w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h!. Precyzja pomiaru zzgodna z normami EN ISO 15197:2015 oraz ISO 15197:2013.; Niewielka próbka krwi o objętości zaledwie 0,6µl.. Precyzyjny pomiar w trzech prostych krokach: Włożyć test paskowy do glukometru; glukometr włączy się automatycznie.. Precyzyjny - dokładny pomiar zgodny z surowymi wymogami norm EN ISO 15197:2015 oraz ISO 15197:2013..

Wsuń test paskowy do glukometru - urządzenie włączy się.

Posiadam obecnie 3 glukometry: Ixell, Optium Xido Neo i właśnie Performa Nano.Roche Accu-Chek Performa Nano zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne.. Nałożyć próbkę krwi na żółte okienko absorbcyjne.. Zobacz inne Glukometry i akcesoria dla diabetyków, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Glukometr Accu Chek Performa produkty już od 16,05 zł Tylko aktualne oferty Porównaj ceny i opinie Znajdź najlepszą ofertę na Ceneo.pl i zamów!Zobacz jak ustawić i używać glukometru Accu-Chek® Performa Nano z nakłuwaczem MulticlixJak używać glukometru Accu-Chek® Performa Nano z nakłuwaczem Multiclix - Duration: 6:35.. • Krev či kontrolní roztok na testovací proužek neaplikujte dříve, než testovací proužek vložíte do glukometru.- roztwory kontrolne Accu-Chek Performa Nano (dostępne osobno), - nakłuwacz Accu-Chek FastClix, - etui, - instrukcja obsługi, - kieszonkowa instrukcja obsługi, - 2 baterie (CR 2032), - program komputerowy Accu-Chek 360° do analizy danych (dostępny osobno),Kup glukometr Accu-Chek Performa Nano w kategorii Glukometry na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Roche Accu-Chek Performa Nano - od 89,99 zł, porównanie cen w 4 sklepach..

Aparat ma podświetlany wyświetlacz iInstrukcja użycia glukometru Accu-Chek Performa Nano.

Badanie poziomu glukozy we krwi ma zasadnicze znaczenie w procesie kontrolowania cukrzycy.. Po około 5 sekundach na czytelnym wyświetlaczu pojawi się wynik.Instrukcja użycia glukometru Accu-Chek Performa Nano.. Precyzyjny pomiar w trzech prostych krokach: Włożyć test paskowy do glukometru; glukometr włączy się automatycznie.. Glukometr Accu-Chek Performa Nano umożliwia szybki i precyzyjny pomiar poziomu glukozy we krwi zgodnie z wymogami norm EN ISO 15197:2015 oraz ISO 15197:2013.. Przedstawia informacje, które umożliwią Ci prawidłową obsługę aparatu, znajdziesz tu wskazówki jak uniknąć uszkodzenia oraz jak dbać o Twój nowy glukometr.Duży, czytelny wyświetlacz LCD.. Po około 5 sekundach na czytelnym wyświetlaczu pojawi się wynik.Zalety i funkcjonalność .. Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000512627, NIP: 52525890644 Informacje o Instrukcji obsługi Informacje o Instrukcji obsługi Przed wykonaniem pierwszego pomiaru stężenia glukozy we krwi należy dokładnie przeczytać niniejszą Instrukcję obsługi.. Glukometr Accu-Chek Active umożliwia wygodne , szybkie , bezproblemowe i precyzyjne wykonanie pomiaru glikemii w czterech prostych krokach :Paski accu chek na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

5 O instrukcji obsługi Niniejsza instrukcja obsługi zawiera trzy rodzaje komunikatów.

Wynik w ciągu 5 sekund.. Nałożyć próbkę krwi na żółte okienko absorbcyjne.. Wystarczy jedna niewielka kropla krwi.. Glukometr Accu-Chek Active umożliwia wygodne, szybkie, bezproblemowe i precyzyjne wykonanie pomiaru glikemii w czterech prostych krokach: wsunąć test paskowy do glukometru;GLUKOMETR ACCU-CHEK PERFORMA NANO na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. W razie jakichkolwiek pytań należy się skontaktować z lokalnym centrum serwisu i obsługi klientów (zobacz rozdział 19).Accu-Chek Performa, paski tdo glukometru 50 pasków.. Wystarczy jedna niewielka kropla krwi.. Wystarczy mała kropelka krwi!. Nałożyć próbkę krwi na żółte okienko absorbcyjne.. Stan Nowy.. System Accu-Chek Performa Nano został stworzony, by idealnie współgrać z Twoim stylem życia.. Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl Po około 5 sekundach na czytelnym wyświetlaczu pojawi się wynik.Instrukcja użycia glukometru Accu-Chek Performa.. Bez kodowania.Instrukcja użytkowania glukometru Accu-Chek Active Badanie poziomu glukozy we krwi ma zasadnicze znaczenie w procesie kontrolowania cukrzycy .. Po około 5 sekundach na czytelnym wyświetlaczu pojawi się wynik.Instrukcja ta pozwoli Ci zapoznać się z obsługą nowego glukometru Accu-Chek Active krok po kroku.. Łatwy w obsłudze - bez kodowania, fabrycznie ustawiona data i godzina..

z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B; 01-531 Warszawa 801 080 104 [email protected]

Paski do tego glukometru są refundowane od 1 września 2012 r. Bezbłędny pomiar już za pierwszym razem - Accu-Chek ® Performa Nano.. Wystarczy jedna niewielka kropla krwi.. Zapoznaj się ze wszystkimi bardzoObejrzyj krótki film pokazujący jak używać glukometru Accu-Chek PerformaInstrukcja użytkowania glukometru Accu-Chek Active.. Precyzyjny pomiar w trzech prostych krokach: Włożyć test paskowy do glukometru; glukometr włączy się automatycznie.. Nałożyć próbkę krwi na żółte okienko absorbcyjne.. Przystaw do niej test paskowy stroną z żółtym okienkiem.0 5241596001(01) - 2008-05 Instrukcja obs .. wszystkie funkcje opisane w niniejszej instrukcji obsługi glukometru i naucz się nim posługiwać..Komentarze

Brak komentarzy.