Instrukcja obsługi platformy wibracyjnej

instrukcja obsługi platformy wibracyjnej.pdf

O platform.Platforma wibracyjna zwana również wibrującym talerzem, to innowacyjne urządzenie fitness, które zdobywa coraz większą popularność.Głównym elementem treningu przy użyciu tego sprzętu są wibracje oddziałujące na różne obszary ciała.. Plank na platformie wibracyjnej także jest możliwy, oprzyj łokcie o platformę, a zadarte palce ułóż na podłodze, trzymaj 30 sekund.. POBIERZ.. Każdy może z niej korzystać, kto może uprawiać sport.. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności.Platforma wibracyjna Vibro Shaper zapewni trening całego ciała oraz wymodeluje i wyszczupli sylwetkę.Oferuje 3 stopnie intensywności i aż 99 różnych poziomów prędkości, więc dopasujesz ją do swoich potrzeb.Urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla stawów, ścięgien i kości.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!2.. Trening z power plate wydaje się prosty .. Data zakończenia 2015-06-12 - cena 2999 złInformacje o PLATFORMA WIBRACYJNA WIBRUJĄCA VIBRO SLIM MASAŻER - 8399150020 w archiwum Allegro.. Sprawdź napięcie i włącz zasilanie.. Dzięki zwiększaniu intensywności ćwiczeń, w krótkim czasie można osiągnąć efekty podobne do tych, jakie uzyskuje się po wielogodzinnych treningach.. Bardziej szczegółowoZastanawiacie się, czy warto zainwestować w platformę wibracyjną Vibroshaper?.

Instrukcja obsługi poduszki chłodzącej.

Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!INSTRUKCJA OBSŁUGI 1.. Należy używać platformy wibracyjnej tylko w sposób opisany w tej instrukcji obsługi.. Ćwiczenia wykonujemy stojąc na urządzeniu lub opierając się o nie wybranymi częściami ciała, np. podczas robienia pompek kładziemy na platformie dłonie.. Urządzenie pozwoli Ci utrzymać formę, a według producenta oraz przeprowadzonych testów 10 minutowy trening z użyciem platformy jest równie skuteczny, co 30 minutowe bieganie .Platforma wibracyjna to maszyna, na którą wystarczy wejść i włączyć program treningowy.. Urządzenie jest idealne dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania.. Wybierz pożądaną pozycję na platformie wibracyjnej, jak pokazano na powyższych rysunkach.. POBIERZ.. Wibracje wytwarzane przez platformę wibrującą wpływają pozytywnie na krążenie krwi i samopoczucie.Platforma wibracyjna to przyrząd, który ułatwi drogę w osiągnięciu idealnej sylwetki.. Platformę należy przechowywać w pomieszczeniach, z dala od kurzu i wilgoci.. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni..

Instrukcja obsługi podgrzewacza do stóp MY-50.

Porówananie cen produktów, opinie.. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności.W treningu wibracyjnym wykorzystuje się specjalne urządzenie, platformę wyglądem przypominającą rozbudowaną wagę fitness, która wytwarza drgania o różnej częstotliwości i mocy.. Dzięki zastosowaniu platformy wibracyjnej ćwiczymy efektywnej i w krótszym czasie możemy osiągnąć pożądane rezultaty.Platforma wibracyjna, masażer YV56 COMBO DUO BH Fitness Cena : 4 990,00 zł Instrukcja dodana przez: Bacha Sport Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku.Zobacz ranking najpopularniejszych produktów z kategorii Platformy wibracyjne z miesiąca wrzesień!. Funkcje: 10 programów.Informacje o PLATFORMA WIBRACYJNA VIBRO-PLATE promocja - 5402892914 w archiwum Allegro.. Data zakończenia 2020-04-22 - cena 299 złKup teraz na Allegro.pl za 687 zł - Platforma wibracyjna BLUEFIN Fitness 3D 1000 (8917674002).. Wytwarzane wibracje mają za zadanie doprowadzić do intensywniejszego skurczu mięśni, co przekłada się na ich wzmocnienie oraz lepsze efekty treningu.. GymForm Vibromax Plus to platforma wibracyjna dla osób w każdym wieku, niezależnie od doświadczenia..

Włóż wtyczkę kabla zasilającego do gniazdka elektrycznego platformy wibracyjnej.

Wykonaj 20 pompek, opierając się dłońmi o platformę.. Wibracje (nawet 50 cykli na sekundę) powodują, że nasze mięśnie się napinają, czyli pracują, a jak pracują to zużywają energię z chipsów, które zjedliśmy przed chwilą .INSTRUKCJA OBSŁUGI pl 7566 Platforma wibracyjna insportline Julita.. W trybie automatycznym prędkość nie może byćPlatforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę.. Pamiętaj o prostych plecach i napiętym brzuchu.. Nie należy umieszczać platformy wibracyjnej w garażu lub na osłoniętym patio i w pobliżu .Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Sprawdź ceny w różnych sklepachProstota obsługi platformy wibracyjnej zapewnia wygodny trening bez potu i wyrzeczeń w zaciszu własnego domu.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Trening wibracyjny - lepsze efekty treningu..

Instrukcja obsługi elektrycznego podgrzewacza wody RX001, RX002, RX009, RX011.

Trening na platformie to trening całego ciała: nóg, brzucha, pośladków, i górnych partii ciała.. Jak ćwiczyć na platformie wibracyjnej?Platforma Wibracyjna: znalezione produkty w cenie od 34,98 zł Odkrywaj dobre oferty na Ceneo.pl.. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi, przed rozpoczęciem .. Posłuchajcie jak nasz produkt ocenia Ania, użytkowniczka urządzenia.. 16 Uwagi Wstępne Przed rozpoczęciem ćwiczeń w celu uniknięcia wypadku ze względu na niewłaściwe użytkowanie oraz aby osiągnąć pożądane efekty użytkownik powinien uważnie przeczytać instrukcję.Platforma wibracyjna to świetna opcja dla osób, które potrzebują treningu wzmacniającego mięśnie, odnowy biologicznej czy rehabilitacji.. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności.Instrukcja Obsługi Platforma Wibracyjna Lilly.. POBIERZ.. POBIERZ.. Naciśnij przycisk Start, aby rozpocząć program.. Usiądź tyłem do platformy na ziemi, dłonie oprzyj o platformę, unieś pośladki i wykonuj .instrukcja obsŁugi Platforma wibracyjna VIBRA SPACE PLATFORM HMS - ćwiczenia Vibra Space Platform jest urządzeniem posiadającym ruchomą platformę, dzięki której przeprowadzisz kompleksowy trening całego ciała.Platforma wibracyjna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. To właśnie one pobudzają tkankę tłuszczową do spalania, a także stymulują mięśnie do intensywnej pracy.Platforma do ćwiczeń fitness sprawi, że Twoje treningi będą bardziej skuteczne, a ich rezultaty spektakularne.. Instrukcja obsługi plusoksymetru C101A2.SPRAWDŹ: - trenuje mięśnie całego ciała - 3 stopnie intensywności - modeluje i wyszczupla sylwetkę - uj.Opis: Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę.. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni..Komentarze

Brak komentarzy.