Ks somed instrukcja obsługi pdf

ks somed instrukcja obsługi pdf.pdf

KOMPUTEROWY SYSTEM WSPOMAGANIA OBSŁUGI JEDNOSTEK SŁUŻBY ZDROWIA KS-SOMED Podręcznik użytkownika Katowice 2010 Producent programu: KAMSOFT S.A. ul. 1 Maja 133 40-235 Katowice Telefon: (0-32) 209-07-05 Fax: Bardziej szczegółowoSystem KS-MEDIS jest specjalistycznym systemem informatycznym, wspomagającym pracę dużej, samodzielnej jednostki medycznej, jaką jest szpital.Niepowtarzalność KS-MEDIS polega na harmonijnym zintegrowaniu w jednym systemie narzędzi (podsystemów) obsługi praktycznie wszystkich sfer działalności szpitala.Nowoczesność, szeroki zakres funkcjonalny oraz przejrzysta budowa są gwarancją .KS-SOMED.. Instrukcja skrócona.. INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA.. Zaktualizowane poradniki dotyczą zagadnień pracy i rozliczeń dla POZ i Stomatologii.. Pełna wersja instrukcji dostępna jest na stronach KAMSOFT oraz naszej stronie Prosimy zawsze upewnić się, czy stan prawny przygotowywanych zmian nie uległ zmianie.W KS-PPS jest to w katalogu KS/KSPPS/Doku, wiec podobnie moze byc w Somed.. SOMED jest technologicznie zgodny z programem KS-GABINET, dzięki czemu migracja do bogatszego rozwiązania sprowadza się do rozszerzenia licencji.. Głównym zadaniem systemu KS-SOMED jest podnoszenie jakości oraz standardu usług świadczonych w placówkach medycznych.. 40-235 Katowice, ul. 1 Maja 133 Tel.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz..

120 Wiadomości 62 Wątków Ostatnia wiadomość wysłana przez RobinsonInstrukcje obsługi do nawigacji Vordon ... odczyt edycja pdf (253) pakiety biurowe (59) przeglądarki dokumentów (29) Dodatki.

Wszystkie kroki potrzebne do rozliczenia się z NFZ, wraz z konkretnymi przykładami.. Szczegółowo opisujemy wszystki kroki potrzebne do ewidencji świadczeń i zabiegów, na przykładach prezentujemy generowanie wszystkich raportów do NFZ i rachunków.W tym filmie pokazuję jak zainstalować i skonfigurować bazę danych na Oracle dla programu KS-SOMED firmy Kamsoft.. Pokaż # Tytuł ; Instrukcje ks-PPS i ks-Somed Rozliczenia NFZ.. Wprowadzenie Finanse Prowizje Tworzenie profili Przykłady profili ze wzorem Tworzenie schematu Wyliczanie prowizji Funkcje Prosty Rejestrator Czasu Pracy Opcje Prosty dostęp do ważniejszych funkcji modułu .KS-SOMED.. stomatologicznego itp. możesz wykorzystać system KS-SOMED.INSTRUKCJA KS-AOW Obsługa komunikacji z Zintegrowanym Systemem Monitorowania Produktami Leczniczymi w systemie KS-AOW ISO 9001:2008 Dokument: 2016.12.16 Wydanie: 1 Waga: 90 Tytuł: Instrukcja obsługi ZSMOPL w systemie KS-AOW Wykonała: J. Stępniak-Pilśniak Sprawdził: Michał Zbijowski Zatwierdził: Łukasz Bek Strona 2Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję JVC KS-FX940R lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Moduł Obsługa Kart Płatniczych - do trzech stanowisk (KS-AOW) - kolejny rok: licencja: za lokalizację na rok: 320,00: 393,60: 8320PI04.18: Moduł Obsługa Kart Płatniczych - dodatkowe stanowisko (KS-AOW) - kolejny rok: licencja: za lokalizację na rok: 107,00: 131,61: 8320PI11.00: Bezpieczeństwo Danych Osobowych RODO - (KS-AOW) - pierwszy .KS-SOMED ZINTEGROWANY SYSTEM INFORMATYCZNY OBSŁUGI PRZYCHODNI KS-SOMED..

Wszystkie prawa zastrzeżonePlik kamsoft instrukcja.pdf na koncie użytkownika Mariolka81 • folder apteka • Data dodania: 30 sie 20141 Częstochowa, Opracował Sławomir Kuśmierz, XSYSTEM s.c. na podstawie instrukcji KAMSOFT S.A.

Oczywiscie nie przerażaj sie zawartoscią instrukcji bo czesto ma ona po 200-300stron, ale jest to tak jakby encyklopedia programu i warto sie z nia zapoznac.INSTRUKCJA OBSŁUGI UŻYTKOWNIKA 6/33 Wersja 2.3.3.0, Stan na 19.06.2009 .. Aktualizacje systemu KS-SOMED.. Wszystkie prawa zastrzeżoneCennik obowiązuje od 01 lutego 2020 do 31 stycznia 2021.. Najlepsze rozwiązania dla najbardziej wymagających.. W związku z tym po otrzymaniu pliku licencji należy go zaimportować za pomocą funkcji „Wczytaj plik licencji" dostępnej w menu Administrator.SysMed publikuje kolejne instrukcje rozliczeń z NFZ i pracy w Ks-Somed.. Domyślnie program jest instalowany w katalogu: „C:\Norcom\GlobalZPO".. Obsługa portalu SZOI.. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.Instrukcja JVC KS-FX940R.. Powrótwysokospecjalistycznych (KS-SOMED) i szpitali (KS-MEDIS).. KAMSOFT S.A. zakończył etap pilotażowego wdrożenia e-Recepty w wybranych lokalizacjach w Polsce, który objął 130 aptek oraz podmiotów medycznych, w szczególności w Siedlcach, Skierniewicach, Krynicy.© KAMSOFT 2019..

Cena egzemplarza wynosi 200 zł za wersję e-book w pdf Wersja drukowana kosztuje 250,- zł Poradnik POZ rozliczenia i ewidencja świadczeń w Ks-PPS.1 komputerowy system wspomagania obsŁugi jednostek sŁuŻby zdrowia ks-somed instrukcja obsŁugi moduŁ menadŻer 2014 2 Spis treści 1.

System doskonale sprawdza się podczas ogólnej organizacji pracy jednostki medycznej, rejestracji wykonanych zleceń, ewidencji umów zawieranych z płatnikami, dokumentacji transakcji pieniężnych, jak i w rozliczeniach z poszczególnymi Oddziałami NFZ jak i innymi płatnikami.. Skontaktuj się Dane osoboweOgólnopolska Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia (BLOZ) dostarcza uporządkowanych, sklasyfikowanych i aktualnych informacji o lekach i środkach ochrony zdrowia dostępnych na polskim rynku farmaceutycznym.. ---- INFORMACJE DODATKOWE ---- Wszystkie swoje materiały wykonuje na .Materiał prezentuje instalacje systemu KS-SOMED wraz z baza danych Firebird.. Najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających.. Flagowy produkt Kamsoft dla medycyny, zawiera sumę funkcjonalności zebraną w czasie wieloletniego rozwoju na polskim rynku.. Problemy techniczne związane z programem KS-SOMED.. Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.. aktualizacje (63) biblioteki (22) spolszczenia (153) wtyczki do komunikatorów (47) wtyczki do przeglądarek (254) wtyczki multimedialne (74)KOMPUTEROWY SYSTEM WSPOMAGANIA OBSŁUGI JEDNOSTEK SŁUŻBY ZDROWIA KS-SOMED..

---- INFORMACJE DODATKOWE ---- Wsz...KS-PPS, czyli Podstawowy Program Świadczeniodawcy jest systemem, którego głównym zadaniem jest wspomaganie obsługi kontraktów zawieranych pomiędzy świadczeniodawcą a NFZ, organizacja wizyt pacjentów oraz generowanie podstawowej dokumentacji medycznej.Komentarze

Brak komentarzy.