Instrukcja obsługi philips lumea sc1995Rozważasz zakup „Depilator Philips SC1997/00 lub masz pytania dotyczące jego działania?. Wybierz nas, mamy świetne ceny, możliwość zakupu na raty, dostawa i odbiór w sklepach Komputronik za darmo!. Firma Philips poważnie traktuje kwestię bezpieczeństwa użytkowników.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Czech, Rumuński, Słowacki, Węgierski, Chorwacki.Poszukujesz instrukcji obsługi Philips SC1999 Lumea Urządzenie IPL?. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Włoski.Proszę o przesłanie instrukcji obsługi lumea advanced 1999 w języku polskim na adres mail [email protected] z góry dziękuję .. Data zakończenia 2020-04-20 - cena 799 złSC1995/00: Technologia IPL Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła pulsacyjnego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych.. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.- Philips Lumea Prestige z technologią SenseIQ to nasze najskuteczniejsze urządzenie IPL.. Rok temu zaczęłam testować zestaw do depilacji światłem od marki Philips.. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Philips w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Światło impulsowe wykorzystywane jest w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, a teraz dzięki urządzeniu Lumea, można z niego korzystać w domowym zaciszu.Urządzenie Philips Lumea kieruje delikatne impulsy światła do cebulek włosów, przez co zapobiega ich odrastaniu.Obiektywne badania wykazały znaczne zmniejszenie ilości włosów w ciągu zaledwie czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra stała się gładsza.. URODA/KOSMETYKI.. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty.Depilator Lumea Advanced SC1995 to urządzenie marki Philips, które powstało we współpracy z licencjonowanymi dermatologami, aby zapewnić bezpieczną i skuteczną depilację opartą na technologii światła IPL.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Philips Lumea Advanced SC1997 lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.- Technologia depilacji światłem Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na ciele.. Przystosowaliśmy tę technologię do bezpiecznego i efektywnego stosowania w domu..

Depilator Philips SC1997/00 instrukcja obsługi - Pobierz.

Przewodnik użytkowania został dodany 26.02.2017.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Czech, Rumuński, Słowacki, Węgierski, Słoweński .Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Lumea Advanced SC1995.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Philips Lumea Advanced SC1997/00 i poznać jego ukryte funkcje.Depilacja światłem z Philips Lumea - moja opinia po roku stosowania.. Ta instrukcja należy do kategorii Urządzenia do usuwania włosów i otrzymała oceny od 27 osób ze średnią 7.6.. Zobacz inne Depilatory i golarki damskie, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Philips Lumea Advanced SC1995/00 - Mamy To!. Urządzenie Philips Lumea Essential umożliwia usuwanie zbędnego owłosienia z obszarów ciała znajdujących się poniżej szyi.. Zasilanie: 230 - 240 V 50/60 Hz, Sposób depilacji: Impuls światła | Cena i 73 opinii w Media ExpertInformacje o Depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1995/00 - 9098910538 w archiwum Allegro.. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Lumea Advanced IPL SC1995.. Wybierz 20 letnie doświadczenie i gwarancję najlepszej obsługi.etui, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna Gwarancja Gwarancja 24 miesiące ..

Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.

Przeczytacie w nim jak działa urządzenie, na czym dokładnie polega itd.Informacje o Depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1995/00 - 8703248734 w archiwum Allegro.. Mój pierwszy post na ten temat ukazał się tutaj - klik.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy powtarzać zabiegi co 4-8 tygodni.Depilator Philips Lumea Advanced SC1997/00 - porównanie cen w 5 sklepach.. Instrukcja obsługi Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17; Marka: Philips:Skrócona instrukcja obsługi, Instrukcja obsługi .. Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Philips Lumea SC1991/00 IPL i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.. Barbara Adamczyk, 2018-11-19 12:10:03 Proszę o wysłanie na adres e-mail [email protected] instrukcji obsługi dla philips lumea SC1999.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Lumea Prestige BRI956.. Urządzenie Philips Lumea zostało stworzone we współpracy z najlepszymi dermatologami i przetestowane przez ponad 2000 kobiet.polega na silnym zahamowaniu odrastania włosów.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu..

Ta instrukcja należy do kategorii Urządzenia do usuwania włosów i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 5.4.

Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net.. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.- Zestaw do depilacji światłem IPL Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o zapobieganie odrastaniu włosów na ciele i twarzy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt