Instrukcja obsługi huawei mate 20 lite

instrukcja obsługi huawei mate 20 lite.pdf

W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzenia.. Urządzenie podczas wykonywania zdjęć samoczynnie analizuje każdy kadr oraz podpowiada pasujące oświetlenie, w tym m.in. klasyczne, sceniczne, studyjne, rozproszone lub miękkie, dzięki czemu wszystkie elementy zdjęcia są zawsze doskonale widoczne.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do telefonu komórkowego Huawei Mate 20 Lite.. Odpowiedz na to pytanie Wyślij.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!HUAWEI Mate 20 lite został wyposażony w duży perspektywiczny ekran FullView o rozdzielczości Full HD+ (2340 x 1080).. Polska instrukcja obsługi tego modelu w pliku PDF.HUAWEI Mate 20 lite został wyposażony w duży perspektywiczny ekran FullView o rozdzielczości Full HD+ (2340 x 1080).. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Ta instrukcja należy do kategorii Smartfony i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 6.. Liczba pobrań: 8Huawei P20 PRO tuż po premierze oferowany był w Polsce w cenie około 3499,00 zł.. Jest to naprawdę świetny smartfon o perfekcyjnym wzornictwie.. W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzenia.. Włodzimierz Wieczorek, 2018-12-11 17:44:44 .Uzyskaj informacje o HUAWEI Mate 20 lite Instrukcja obsługi, Porady dotyczące używania, Najczęściej zadawane pytania.Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do Huawei Mate 20 lite (SNE-LX1)..

2 czy jest instrukcja obsługi po polsku telefonu huawei mate 20 lite.

Nawigowanie palcem jest również proste.Huawei P10 Lite oferowany jest w Polsce w cenie około 1499 zł.. Nawigowanie palcem jest również proste.Huawei Mate 20 Lite to kolejna propozycja ze średniej półki.. W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzenia.. Huawei Mate 10 Pro manual to instrukcja obsługi doNajnowsza instrukcja obsługi (manual) do Huawei Mate 10 lite (RNE-L01 / RNE-L21).. Nazwa pliku: HUAWEI Mate 20 lite Instrukcja obsługi (03,23 lans).pdf Plik zapisany został w formacie PDF.Huawei Mate 10 Lite - instrukcja obsługi (Manual) Huawei Mate 10 Lite instrukcja obsługi to darmowy manual PDF do Huawei Mate 10 Lite (model RNE-L01,.. Pobierz.Huawei Mate 10 Lite instrukcja obsługi to darmowy manual PDF do Huawei Mate 10 Lite (model RNE-L01, RNE-L21, RNE-L03 i RNE-L23) (sprawdź najniższą cenę), smartfona z ekranem FullView i czterema kamerami.Elektroniczna wersja instrukcji obsługi po angielsku zawiera szczegółowe informacje na temat telefonu oraz dostępnych funkcji.Huawei Mate 10 Pro instrukcja obsługi to darmowy manual PDF do Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 i BLA-L29, smartfona dual sim z ekranem 6 cala.. Jest już dostępny w dobrych sklepach AGD RTV ( MediaExpert, X-Kom, Media Markt), oraz w telekomach (np w Plus)..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Wykorzystano do tego technologię TFT.Obecnie cena smartfona Huawei Mate 20 wynosi około 2999,00 zł.. Dobrze wyposażony smartfon w dobrej cenie to już standard wśród modeli z dopiskiem „Lite".. Zainstalowanie tak dużego wyświetlacza nie wymagało jednak zwiększenia wymiarów smartfona.. Wygodnie leży w dłoni.. Jest to naprawdę świetny smartfon o perfekcyjnym wzornictwie.. Nazwa pliku: Mate 10 lite Podrecznik uzytkownika (Rhone L21&L01,01,PL,Normal).pdf Plik zapisany został w formacie PDF.Instrukcja obsługi Huawei Mate 20 Lite; Marka: Huawei: Wyświetlić instrukcję .Skontaktuj się z Centrum obsługi Huawei w razie pytań dot.. Nazwa pliku: HUAWEI Mate 20 Podrecznik uzytkownika-(EMUI9.0_01,PL,Normal).pdf Plik zapisany został w formacie PDF.Uzyskaj informacje o HUAWEI P40 lite Instrukcja obsługi, Porady dotyczące używania, Najczęściej zadawane pytania.Huawei P20 Lite jest mocno reklamowany przez niemal wszystkie telekomy w Polsce jako super propozycja przy podpisaniu umowy czasowej..

Polska instrukcja obsługi tego modelu nie jest jeszcze dostępna.

W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzenia.. Elektroniczna wersja instrukcji obsługi po polsku zawiera szczegółowe informacje na temat telefonu oraz dostępnych funkcji.. Oczywiście mate 10 lite nie ma nfc ale ja nie korzystam z tej opcji płatności.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Huawei Mate 20 Lite i poznać jego ukryte funkcje.Huawei Mate 20 lite - instrukcja obsługi Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do Huawei Mate 20 lite (SNE-LX1).. gwarancji i aktualizacji systemowych Gorąca linia Huawei zapewnia wsparcie dot.. Przewodnik użytkowania został dodany 09.09.2018.. Instrukcja obsługi HUAWEI TalkBand B3 Lite; Marka: Huawei: Wyświetlić instrukcję .Huawei Mate 20 Lite - instrukcja obsługi po polsku to darmowy manual PDF do Huawei Mate 20 Lite, w którym znajdziemy wszystkie niezbędne dane techniczne oraz opis zawartych w telefonie funkcji.Smartfon obsługuje technologię 5G oraz posiada wydajny kolorowy, dotykowy ekran LCD typu TFT o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli i przekątnej 6.30 cala.Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do Huawei Mate 20 Pro (LYA-L09 / LYA-L29).. W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzen .Huawei Mate 20 Lite - instrukcja obsługi (Manual) Huawei Mate 20 Lite - instrukcja obsługi to podręcznik użytkowania po polsku w formie PDF, dzięki któremu dowiemy się o..

Polska instrukcja obsługi w pliku PDF na dzień publikacji jest niedostępna.

Czyli standardowa cena za TOP flagowca.. Obecnie jest również dostępny w ofercie telekomów T-Mobile, Orange, Plus, Play.. Przekątna wynosi 6,3 cala, a proporcje - 19,5:9.. Wygodnie leży w dłoni.. Przekątna wynosi 6,3 cala, a proporcje - 19,5:9. produktów, usługi posprzedażowej, udziela odpowiedzi na CZP i wskazówek w razie występowania problemów.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Huawei w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Portugalski.HUAWEI Mate 20 Lite to smartfon dla miłośników fotografowania.. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli .Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Huawei Mate 20.. Można go jedna bez problemu zakupić w autoryzowanej sieci dealerskiej w cenie około 1599,00 zł.. Nazwa pliku: HUAWEI Mate 20 Pro Podrecznik uzytkownika-(EMUI9.0_01,PL,Normal).pdf Plik zapisany został w formacie PDF.Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do Huawei Mate 20 (HMA-L09 / HMA-L29).. Tym razem Mate 20 Lite wyposażono w spory ekran o przekątnej 6,3″ w rozdzielczości FullHD+..Komentarze

Brak komentarzy.