Instrukcja obsługi pilota dekodera horizon

instrukcja obsługi pilota dekodera horizon.pdf

Instrukcja bezpieczeństwa 11.. Menu kanałów 4.. !Kup Pilot UPC Horizon - w kategorii Piloty - RTV i AGD - Elektronika na Allegro.pl.. Zalecamy zachowanie instrukcji na wypadek konieczności użycia jejDekoder Horizon.. Zobacz wideo, aby zobaczyć jak sparować pilota Horizon z telewizorem.Upc Pilot najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Podłączanie urządzeń do internetu 10.. Opis Dekodera i pilota 3 1.1 zawarto opakowania 3 1.2 przedni panel dekodera 4 1.3 tylny panel dekodera 5 1.4 bok dekodera 6 1.5 pilot dekodera 7 1.6 obsuga telewizora pilotem dekodera 9.. INFORMACJE OGÓLNE Bezpieczeństwo użytkowania • Dokładnie przeczytaj poniższą instrukcję; .. Pilot • Aby uruchomić pilota, należy poprawnie włożyć 2 baterie AAA zgodnie z biegunem na bateriach i schematem na pilocie.Niniejsza Instrukcja obsługi opisuje funkcje i sposób ich prezentacji na ekranie telewizora wg stanu na dzień otrzymania przez Państwa dekodera.. Skorzystaj z poniższych instrukcji, żeby poznać szczegóły.. Z tej instrukcji dowiesz się, jak wykorzystać wyjątkowe możliwości Twojego dekodera.. 1.1 Zawartość opakowania Sprawdź, czy w opakowaniu nie brakuje żadnego z wymienionych poniżej elementów: Przewód zasilający Przewód ethernet Zasilacz Przewód HDMI Pilot Dekoder Horizon Instrukcja skrócona W wypadku stwierdzenia braku lub uszkodzenia .Pilotem dekodera UPC możesz obsługiwać nie tylko dekoder, ale też np. telewizor..

Pierwsze uruchomienie nowego dekodera Horizon.

Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Instrukcja obsługi dekodera Arris VIP 1113 str. 1.. OpIs DekODera I pIlOta 3 1.1 zawartość opakowania 3 .. 1.3 tylny panel dekodera 5 1.4 bok dekodera 6 1.5 pilot dekodera 7 1.6 obsługa telewizora pilotem dekodera 9 2.. Uwaga!. Menu główne 3. opis funkcji pilota znajdŹ rozwiĄzanie szybciej - wybierz swÓj dekoder.. W załączniku lista kodów do różnych urządzeń, którymi może sterować dekoder Horizon.Jeśli chcesz sprawdzić ilość zajętego miejsca na dysku, naciśnij na pilocie Nagrane - wyświetli się lista nagranych programów, a w lewym górnym rogu ekranu zobaczysz procentowy wskaźnik zapełnienia dysku.. Podłączanie urządzeń do internetu 6.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺nowy, pilot do dekoderÓw operatora kablowego upc horizon piloty sĄ zupeŁnie nowe i nigdy nieuŻywane wraz z bateriami pilot cechuje siĘ radiowĄ komunikacjĄ co przekŁada siĘ na wysoki zasiĘg oraz obsŁugĘ nawet z innego pokoju ploty moŻna takŻe zaprogramowaĆ do wiĘkszoŚci telewizorÓw na rynku pilot pasuje do wszystkich dekoderÓw upc horizon!. „Solidarności" 171, 00-877 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000273136, NIP 5262461791, REGON 01630897800000, kapitał zakładowy w wysokości 709.959.500,00 zł.3 1. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al..

jak sprawdzić model dekodera?

Kod parowania dla telewizorów Panasonic to 2153, trzymamy około 10 sekund przycisk parowania na pilocie dekodera i wpisujemy podany kod.. Kod parowania dla telewizorów Panasonic to 2153, trzymamy około 10 sekund przycisk parowania na pilocie dekodera i wpisujemy podany kod.. Prosimy zanotować dane identyfikacyjne dekodera w poniższym miejscu.Pilot Dekoder UPC ORYGINALNY NOWY na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Menu kanałów 4.. Menu funkcyjne 5.. Kontakt z UPC Polska * Rozdział dotyczy tylko dekodera Horizon z nagrywarkąOgłoszenia o tematyce: pilot upc na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. UPC NA ŻĄDANIE 7.. Konfiguracja telewizora jest prosta.. Instrukcja Użytkownika.. Data zakończenia 2016-11-19 - cena 45,90 złObsługa telewizora pilotem do dekodera - Horizon.. Zalecamy zachowanie instrukcji na wypadek konieczno ści jej użycia w przyszłości.. Tak działa nowy dekoder UPC Horizon.. Menu główne 3.. W załączniku lista kodów do różnych urządzeń, którymi może sterować dekoder Horizon.Przednią część pilota należy skierować w stronę dekodera, naciskając odpowiedni przycisk realizujący żądaną funkcję obsługi dekodera.. Parowanie pilota z dekoderem; Parowanie pilota z telewizorem ..

Kod można znaleźć w instrukcji obsługi dekodera.

Skorzystaj z poniższych instrukcji, żeby poznać szczegóły.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innePonad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Panasonic TX-P42S30 / pilot Horizon GO.. OPIS dekodera i pilota Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty!. Powitaj Horizon nową telewizję nieskończonych możliwości.. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Pobierz za darmo instrukcje obsługi PDF Na VideoTesty.pl szybko wyszukasz instrukcje do ponad 26 tysięcy produktów!. Cieszymy się, że wybrałeś Horizon - przełomową telewizję od UPC.. Dekoder Horizon Parowanie pilota z dekoderem Parowanie pilota z telewizorem Dekoder Mediabox Parowanie pilota.Obsługa telewizora pilotem do dekodera - HorizonDekoder Horizon Instrukcja Użytkownika.. Szybka wysyłka - 5967575142 w archiwum Allegro.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Instalacja I aktywacja 10 2.1 podłączenie dekodera 10 2.2 podłączenie do gniazdka abonenckiego 10Panasonic TX-P42S30 / pilot Horizon GO..

*dotyczy dekodera z ...opis funkcji pilota.

Baterie zastosowane w zestawie z dekoderem w związku z czasem cyklu produkcyjnego i dystrybucyjnego tego zestawu mogą być wyładowane.1.. Instrukcja .Pilotem dekodera UPC możesz obsługiwać nie tylko dekoder, ale też np. telewizor.. Instrukcja Uytkownika.. Nagrywanie* 6.. UPC MediaModuł CI+ to usługa umożliwiająca dostęp do .Instrukcja obsługi dekodera Teleste NX4C Instrukcja wyszukiwania kanałów .. - Kabel RCA <-> SCART lub HDMI - Pilot - Instrukcja obsługi - Zasilacz - Dwie baterie AAA Sprzedaż usług: 345 345 345 Obsługa klienta: 244 244 244 Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora Biura Obsługi Klienta Formularz kontaktowy .. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Kod można znaleźć w instrukcji obsługi dekodera.. Opis Dekodera i pilota 3 1.1 zawartość opakowania 3 1.2 przedni panel dekodera 4 1.3 tylny panel dekodera 5 1.4 bok dekodera 6 1.5 pilot dekodera 7z niniejszą instrukcją obsługi - zapewni to bezpieczną instalację, jak również obsługę i konserwację w zakresie umożliwiającym maksymalne wykorzystanie możliwości dekodera.. box +Pilot oprócz obsługi dekodera Horizon, umożliwia sterowanie podstawowymi funkcjami telewizora..Komentarze

Brak komentarzy.