Instrukcja obsługi głośnika bluetoothcharakteryzuje si Ę zaawansowanĄ konstrukcjĄ, nowoczesnym wyglĄdem, wyjĄtkowo bogatyminstrukcja obsługi; Akcesoria z pudełka - pasek, okablowanie.. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.gŁoŚnik bluetooth sss 101 instrukcja obsŁugi pl. pl 1 pl 2016 03/2016 wa żne ostrze enia gratulujemy zakupu przenoŚnego gŁoŚnika bluetooth z²radiem fm do uŻytku domowego.. Jeśli zostaną wyświetlone jakiekolwiek instrukcje, wykonaj je.Obsługa formatów: MP3, WMA, WAV Bezstratna obsługa formatów: Audio w Ape, Flac ŁADOWANIE GŁOŚNIKA Włóż kabel USB do komputera, standardowego zasilacza USB lub ładowarki samochodowej.. Niebieska dioda LED zacznie szybko błyskać - oznacza to wejście głośnika w tryb parowania Bluetooth.. Bardziej szczegółowoSzczegółowych informacji o obsłudze urządzenia BLUETOOTH należy szukać w instrukcji obsługi tego urządzenia.. BoomP!ll Głośnik z funkcją Bluetooth Instrukcja obsługi 33033 Dziękujemy za zakupienie głośnika 33033 BoomP!II z funkcją Bluetooth firmy Ednet.. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia głośnika poprzez interfejs Bluetooth można odsłuchiwać na nim nie tylko muzykę z urządzeń typu smartfony lub tablety, ale takżeNiezależnie od tego, czy zależy Ci przede wszystkim na mocnym brzmieniu, czy też liczy się dla Ciebie przede wszystkim mały rozmiar lub atrakcyjny wygląd głośnika, mamy coś dla Ciebie..

Instrukcja obsługi 33033.

Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany lub metal, a także zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi® lub inne urządzenia bezprzewodowe.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do głośnika przenośnego XBLITZ bluetooth LOUD-XBLITZ LOUD GLOSNIK BLUETOOTH.. Zawartość opakowania.. Wybierz przycisk Start > wpisz Bluetooth > wybierz z listy pozycję Ustawienia Bluetooth.. Wyposażony został w moduł Bluetooth w standardzie 4.0 zapewniający komunikację z zewnętrznym urządzeniem audio!Potężny głośnik bez mikrofonu do słuchania muzyki i nie tylko.. Głośnik charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, wodoodporną obudową IPX7 i 20 godzinami odtwarzania.W} } s Ì v]µÁ ÌÇ l] Zµ Ì Ì wµ µ Z}ui X Pilot Strona domowa: szybki powrót do st rony domowej Menu: (µvl i µ Ì Ì v]XW ÌÇls }Á}W }v }u}ÁU Ì Ìµl]Áv] }P u ÁUWystarczy połączyć go ze smartfonem przez NFC lub Bluetooth®, aby odtwarzać muzykę.. Przejrzyj i pobierz plik PDF, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj opinie użytkowników.Przedstawiamy przenośny głośnik JBL Charge 4 z Bluetooth zapewniający pełne spektrum potężnego dźwięku i posiadający wbudowany bank energii do ładowania urządzeń.. Głośnik z funkcją Bluetooth..

Niniejsza instrukcja ma na ...

Przejrzyj warunki gwarancji lub zaplanuj naprawę dla FH6.BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH model: ZS31B INSTRUKCJA OBSŁUGI Fabrycznie nowy, wysokiej jakości przenośny głośnik bezprzewodowy, który umożliwia wygodny odsłuch muzyki w każdym miejscu i czasie!. Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.INSTRUKCJA OBSŁUGI Głośnik bezprzewodowy Mood BT Dziękujemy za wybranie urządzenia firmy myPhone.. Głośnik GO 2 — o klasie wodoszczelności IPX7 — świetnie nadaje się na basen i plażę.BLUETOOTH Włącz głośnik naciskając przycisk zasilania przez około 2-3 sekundy.. Nawet 5 godzin strumieniowego przesyłania muzyki przez łącze Bluetooth w jakości, z jakiej słynie JBL.. Obsługa głośnika 6.1 Ładowanie akumulatora Przed pierwszym użyciem głośnika naładuj jego akumulator przy u życiu przewodu USB-microUSB, który nie znajduje się w zestawie.. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcjami .. Jest to taki sam przewód, jakiego używa się powszechnie do łączenia telefonów i smartfonów z ładowarkami lub komputerami.Wskazówka.. Migający na czerwono wskaźnik oznacza, że głośnik jest ładowany.Korzystając z bezprzewodowego głośnika Tracer Splash możesz cieszyć się fantastycznym dźwiękiem na imprezie, pikniku lub podczas oglądania filmu ze znajomymi ze smartfonu..

Bardziej szczegółowoJBL Głośnik bluetooth manuals.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro - instrukcja obsługi V1: 3.. • Bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0 - zapomnij o ograniczeniach w postaci kabli.INSTRUKCJA OBSŁUGI Logitech MeetUp ROZPOCZYNANIE POŁĄCZENIA WIDEO Po zainstalowaniu upewnij się, że kamera MeetUp jest wybrana jako domyślne urzą-dzenie dla kamery, głośnika i mikrofonu w aplikacjach do obsługi wideokonferencji1.. Wejdź w ustawienia Bluetooth i wyszukaj nowe urządzenie.. Xiaomi Mi Air Purifier 3H - instrukcja obsługi V2: 4.. Tryb parowania głośnika wyłącza się po około 5 minutach, co jest sygnalizowane wolnym miganiem wskaźnika (BLUETOOTH).. Xioami Redmi Note 9 Pro - instrukcja obsługi V1: 7.Instrukcja obsługi JBL Go Głośnik.. Ta instrukcja należy do kategorii Głośniki Bluetooth i otrzymała oceny od 59 osób ze średnią 7.9.. Rozważasz zakup Głośnik JBL GO Czerwony lub masz pytania dotyczące jego działania?. Po wykonaniu tego kroku wystarczy uru-chomić aplikację i korzystać z ulepszonego obrazu i dźwięku.BoomP!ll.. Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika One SL i steruj nim za pomocą aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.. • Technologia TWS - stwórz mocny zestaw Stereo.. Nadal możesz używać innych głośników Sonos, takich jak Beam i One, lub Amazon Echo i produktów Google Home do sterowania za pomocą poleceń głosowych.Poziom naładowania wskazują diody na spodzie głośnika, co do samej wielkości pojemności baterii są duże rozbieżności w instrukcji pisze 2000 mAh oraz 5000 mAh a na stronie producenta czy w recenzjach pisze 10000 mAh więc przy takiej pojemności czas ładowania może wynosić dużo więcej niż podane 3.5 godziny..

Xiaomi Redmi Note 9S - instrukcja obsługi V1: 6.

Przewodnik użytkowania został dodany 17.04.2019.. Odtwarzacz-głośnik w eleganckiej zwartej obudowie, odtwarza muzykę z odtwarzacza z wyjściemBoomP!ll.. Włóż wtyczkę ładowarki do portu ładowarki głośników.. Xiaomi Mi Air Purifier 2H - instrukcja obsługi V2: 5.. Uwaga Tryb parowania głośnika wyłącza się po mniej więcej 5 minutach, co jest sygnalizowane wolnym miganiem wskaźnika ( BLUETOOTH ).6.. Czy masz pytanie dotyczące JBL Charge 4 lub potrzebujesz pomocy?. Manta SPK15GO - opis techniczny .. Co warte podkreslenia - bardzo łatwo go parować z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth.. Wśród naszych propozycji bez trudu znajdziesz głośniki Bluetooth do telefonu , tabletu, komputera i innego urządzenia, które umilą Ci czas .Xiaomi 10000mAh Mi 18W Fast Charge Power Bank 3 - instrukcja obsługi : 2.. Znajdź swój Głośnik bluetooth i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą JBL Charge 4.. W górnej części głośnika znajduje się czytelny panel sterowania z przyciskami funkcyjnymi (ich użycie powoduje podświetlenie i emisję .LG Znajdź wsparcie produktowe dla LG FH6, Pobierz instrukcje obsługi, dokumentację i oprogramowanie dla FH6.. Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net.. Uwaga.. Jednak w przypadku, gdy informacje o sparowaniu nie zostaną zapisane w głośniku, np. po przywróceniu ustawień fabrycznych, tryb parowania nie jest .Połączenie Bluetooth głośnika SoundLink Color II zapewnia stabilną pracę głośnika w promieniu do 9 metrów.. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcjami .. Zasilacz sieciowy, Instrukcja obsługi, *Wyposażenie zależy .JBL GO 2 to bogato wyposażony, wodoodporny głośnik Bluetooth, który można zabrać ze sobą wszędzie.. Aktywuj Bluetooth w telefonie lub innym urządzeniu.. Zadaj pytanie tutajPrzedstawiamy instrukcję obsługi Głośnik JBL GO Czerwony .. Włącz opcję Bluetooth > wybierz urządzenie > Paruj.. Instrukcja obsługi 33033.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.. INSTRUKCJA OBSŁUGI Głośnik Bluetooth (Bluetooth Speaker) NDZ-03-GB Informacje ogólne Wysokiej jakości uniwersalny i przenośny głośnik BLUETOOTH umożliwi w wygodny sposób odsłuch muzyki w każdym miejscu i czasie.. Wymiary głośnika 2 x 39 mm Moc wyjściowa 5 W (2,5 W + 2,5 W) Czas pracy baterii / akumulatora .. Wejście mini jack stereo Zasięg transmisji 20 Hz — 20 000 Hz..Komentarze

Brak komentarzy.