Co zawiera instrukcja obsługi pralki

co zawiera instrukcja obsługi pralki.pdf

Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.. Zacznij od skompletowania wszystkich.Pralka została zaprojektowana wyłącznie do prania tkanin nadających się do prania w pralkach automatycznych, w ilościach odpowiadających potrzebom gospodarstwa domowego .. UWAGA!. Wymiana pompy wody w pralce AMICA Wymiana jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.. INSTRUKCJA OBSŁUGI IO 00585/1 (11.2014) AWN510DZrozumiałe instrukcje obsługi pralek znajdziesz tylko u nas!. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) pralki Indesit IWUD 41051C ECO!Dodatkowo pralka zawiera program prania poniżej godziny, bez pogorszenia jakości cyklu.. Jednak tak jak oczywiste jest jego przeznaczenie, tak niekoniecznie oczywista jest jego obsługa.. • Twoja pralka jest przeznaczona do użytku domowego.. Rozpakowanie i wypoziomowanie Rozpakowanie 1.. Sprawdź na Znajdzinstrukcje.pl, na pewno ją znajdziesz!Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Jeżeli nie stosujesz się do zapisów w instrukcji, możesz uszkodzić .dr.Maxxximum.. Pralka .Marka Indesit Model pralka IWE 6125 Informacje dodatkowe plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi pralki IWE 6125 Język instrukcja w 2Należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi: zawiera ona ważne informacje dotyczące instalacji oraz właściwego i bezpiecznego użytkowania pralki..

instrukcja-obslugi.pl Szukasz instrukcji obsługi pralki?

W przypadku stwierdzeniaTa pralka spełnia wymagania obowiązujących przepisów bezpie-czeństwa.. Nieprawidłowe użytkowanie może jednak doprowadzić do wystąpienia uszkodzeń i zagrożeń.. Jeżeli masz problem z uruchomieniem prania, pobierz instrukcję obsługi i zapoznaj się z działaniem pralki, nim przypadkowo zalejesz mieszkanie lub zniszczysz ubrania.8 / 36 PL Pralka automatyczna / Instrukcja obsługi Oto wasza pralka WMB 60821 PLM 6 84 60 45 59 230 V / 50Hz 10 2200 800 1.35 0.25 929 • / - 2.3 Dane techniczne C Dane techniczne mogą być zmieniane bez uprzedzenia w celu poprawy jakości tego wyrobu.. Jeśli przekażecie tę pralkę komuś innemu, oddajcie mu także tę instrukcję.. Tabliczka znamieniowa powinna zawierac krótki opis i podstawowe informacje takie jak: nazwa producent rok produkcji numer seryjny podstawowe parametry, np. moc znamionowa, masa, ładowność warunki pracy, np. napięcie zasilające sposób podłączenia klasa zasilania certyfikat bezpieczeństwa instrukcja obsługi powinna zawierać następujące informacje:-dla kogo jest .Pralka to urządzenie, które znajduje się niemal w każdym domu..

Poznaj jej funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.

Instrukcja obsługi pralki., Szukam instrukcji obsługi pralki Bosch practica, Instrukcja obsługi pralki Simens WXTS1231BY, Szukamy instrukcji obsługi pralki POLAR PDF 385, Instrukcja obsługi pralki polar pdp 885Wyszukaj instrukcję obsługi posiadanego urządzenia Electrolux i sprawdź, jak poprawnie z niego korzystać.. Należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi: zawiera ona ważne informacje dotyczące instalacji oraz właściwego i bezpiecznego użytkowania pralki.. INFORMACJE OGÓLNE 1.1.. 189 zł za całość .. szczenia co 40 cykli prania.Instrukcja zawiera ważne informacje dotyczące użytkowania i konserwacji urządzenia, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z prostymi instrukcjami .. • Koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi.. Zobacz zdjęcia, opinie oraz dane techniczne Pralki LG F2J5WN3W.Marka Indesit Model pralka IWE 7125 Informacje dodatkowe plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi pralki IWE 7125 Język instrukcja w 2Indesit-instrukcja obsługi pralki IWC 6083..

2 PL Instalacja Staranne wypoziomowanie pralki zapew- ...

Rozpakować pralkę.. Instrukcja obsługi Pralka ELECTROLUX EW6S1525W Instrukcja obsługi Pralka ELECTROLUX EW6S1525W.pdf PobierzTematy o instrukcja obsługi pralka, Whirlpool AWG 316.. Poznaj wszystkie modele pralek PerfectCare: PerfectCare 600.. Różnice między modelami są wyszczególnione w instrukcji.Instrukcje obsługi do pralek, wszystkie instrukcje w jednym miejscu, pobieraj w formie PDF, komentuj pralki oraz oceniaj ich przydatność.. przez co najmniej 24 godziny w temperaturze pokojowej.. Producent nie ponosi odpowiedzialności (w tym w okresie gwarancyjnym) za usterki powstałe .. Prosimy o zachowanie instrukcji obsługi przez cały okres użytkowania pralki.. C Rysunki w tej instrukcji są schematyczne i mogą nie w pełni odpowiadać danemu .PL / 8 Pralka automatyczna / Instrukcja obsługi 2.. Lektura instrukcji obsługi to pierwsza czynność, jaką konsument powinien wykonać po zakupie sprzętu RTV i AGD. .. w środku pralki, co może zagrozić ich życiu.Indesit IWUD41051CECO instrukcja obsługi - Pobierz (478 KB) Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net.. "Instrukcja obsługi automatycznej pralki Bosch Maxx 4 jest dokumentem dla sprzętu, który może być potrzebny w najbardziej nieoczekiwanym momencie, dlatego nie należy go zgubić i przechowywać w znanym miejscu.Kody błędów oraz instrukcja obsługi Insttrukcja obsługi oraz kody błędów pralek amica AWST i AWCT..

Pamiętajcie, ze instrukcja ta odnosi się także do kilku innych modeli.

To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.LG Instrukcje Obsługi : Pobierz materiały dotyczące produktów LG JavaScript jest wyłączony, włącz JavaScript, aby korzystać ze wszystkich możliwości strony.. Aby korzystać z wszystkich opcji należy zaktualizować przeglądarkę lub pobrać inną.Instrukcja obsługi podkładki Bosch Classixx instruuje nas do badania urządzenia panelu sterowania w celu uniknięcia podstawowych błędów, aby nie popsuć prania i nie złamać pralki.. Wersje oprogramowania pralek AMICA PA E_00072600 - pierwsza wersja - prototypownia E_000901002- wersja do sprzedzy.. Przed pierwszym użyciem pralki należy przeczytać instrukcję użyt-kowania.. Sprawdzić, czy nie doznała ona uszkodzeń w czasie transportu.. Stosujcie się do wszystkich ostrzeżeń i informacji z tej instrukcji.. Wysatrczy, że wpieszesz kod produktu.INSTRUKCJA OBSŁUGI I INSTALACJI PRALKI KFWM 6422103 Najpierw musisz się dowiedzieć, jakie elementy składa się z panelu sterowania maszyny.Instrukcja obsługi PRALKA.. Zawiera ona ważne wskazówki dotyczące bezpieczeń-stwa, użytkowania i konserwacji urządzenia.. Nie inaczej jest z pralkami.. Na tych kilkunastu stronach znajdują się kluczowe informacje na temat produktu, których znajomość zagwarantuje właściwe, a także bezpieczne użytkowanie pralki.. Instrukcje są bezpłatne, w języku polskim i w formacie pdf.. Instrukcja zawiera ważne informacje dotyczące użytkowania i konserwacji urządzenia, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z prostymi instrukcjami .. w środku pralki, co może zagrozić ich życiu.Dowiedz się więcej o pralce LG C5 slim 1200rpm..Komentarze

Brak komentarzy.