Instrukcja obsługi pralki bosch classixx 5 1000 aa classz o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcję Nasi partnerzy Napisz do nas.. Wyślij zapytanie o dostępność części do Twojego urządzenia .. Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu!. Odpowiednia ilość programów oraz możliwość ich modyfikowania daje nieoraniczone możliwości użytkownikowi.. Znajdź swój Pralka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki BOSCH Classixx 5 WLF 20260PL.. Pamiętaj, czyszcząc pralkę regularnie możesz wydłużyć czas jej eksploatacji.. Sprawdź naszą ofertę!. £adowanie odzie¿y do pralki (rys. 5) Otworzenie drzwiczek m Poci¹gnij uchwyt w kierunku na zewn¹trz.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BOSCH Classixx 5 WLF 20260PL i poznać jego ukryte funkcje.Pralka Bosch Classixx 5 WLF20261PL w RTV EURO AGD. WAE 24460 PL nie ma dodatkowego płukania.. Nie bardzo rozumiem pojęcie "Tablica rozdzielcza" - ale na wszelki wypadek przejrzałem katalog Boscha oraz instrukcję obsługi tej konkretnej pralki.. Instrukcje są bezpłatne, w języku polskim i w formacie pdf..

Instrukcja obsługi do pralki Bosch maxx WFL1200.

Może ktoś dysponuje lub wie gdzie znaleźć.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Pralka Bosch Classixx 6 opinie.. Dostawa w 24 h. Wspieramy domowe naprawy.. Zamkniêcie drzwiczek !Uwa¿aæ, aby nie pozostawiæ zaczepionej lub przyciêtej odzie¿y miêdzy drzwiczkami do .. "Instrukcja obsługi pralki Bosch Classixx 5 jest dość zrozumiała, ale w przeciwnym razie może wydawać się obciążona danymi.. więcej.. Był fachowiec, naprawił coś w silniku, ale nie udało się zresetować błędu.Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Obsługa pralki jest bardzo prosta.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Bosch classixx 6 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Sprawdź na Znajdzinstrukcje.pl, na pewno ją znajdziesz!Pralka Bosch Classixx najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. pralka bosch classixx 5 aa class bez wyświetlacza lcd.Bosch Pralka manuals.. Strona główna › Odbiorniki domowe › Pralki › Bosch.. Przewodnik użytkowania został dodany 18.12.2011.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BOSCH Classixx 5 WLF 16260PL i poznać jego ukryte funkcje.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Pralki - Bosch w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf..

Instrukcja obsługi Pralki - Bosch.

Cechy produktu Wydajność i zużycie Efektywność energetyczna: A Zużycie energii 211 kWh/rok przy 220 cyklach standardowych 60°C i 40°C w programie Bawełna, przy pełnym i częściowym załadunku.10 lat gwarancji na silniki odkurzaczy workowych i bezworkowych marki Bosch.. Tutaj znajdziesz odpowiedzi dotyczące najlepszych sposobów czyszczenia pralki.. Proszę o pomoc dorii99,Wejdz na temat Bosch WFL1600 te pralki niczym się nie różnią tylko przyciskie.Tematy o bosch classixx5, Bosch classixx 5 WLF2427 - Bosch Classixx5 WLF2427-po naprawie ale nie działa, pralka Bosch Classixx5 - dlaczego nie wiruje na 1000 obr?, INSTRUKCJA obsługi do pralki BOSCH classixx5, Sprzedam Pralke Bosch Classixx5 (ładowana od góry)Instrukcja obsługi BOSCH CLASSIXX 5 .. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Przewodnik użytkowania został dodany 18.12.2011.. Czy masz pytanie dotyczące Bosch Classixx 6 VarioPerfect lub potrzebujesz pomocy?Witam!.

Szukasz instrukcji obsługi pralki?

Mocno przywarte i wyschniête plamy czasami znikaj¹ dopiero po kilku praniach.. Wymiary (GxSxW): 40 x 60 x 84,7 cm, Pojemność (maksymalny załadunek): 4,5 kg, Roczne zużycie prądu: 155 kWh = 94,55 zł rocznie, Zużycie wody (cykl): 40 litrów.. Zobacz w RTV EURO AGD!Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki BOSCH Classixx 5 WLF 16260PL.. Proszę o pomoc w wyjęciu starej grzałki, jest zamontowana z tyłu i trzeba zdjąć całą obudowę, żeby się do niej dostać.Składamy Państwu ofertę części do pralki Bosch WAA28160/01.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Tematy o kody błędów pralka bosch, Pralka Bosch WLX20460BY - błąd F 21, Pralka Bosch Classixx 5 (Classixx for kids) WLF2427KPL błąd E3, Pralka BOSCH WFT6010 szukam instrukcję do tej pralki., Pralka Bosch wft7310 -świecą kontrolki, Pralka Bosch WLF2426KPL Classixx 5 for kids - błąd E2Zamknij drzwiczki.. Rozbudowana sieć Serwisów Fabrycznych i Autoryzowanych natychmiast reaguje na każdy sygnał, oferując rzetelną diagnostykę oraz szybką i fachową naprawę urządzeń.Pralka ładowana od góry Classixx 6, 1000/100 obr./min., 5,5 kg, program intensywny, płukanie extra, ochrona przed zagnieceniami, klasy AAC.. Nim się za niego zabrałem, pralka przestała działać podając kod E 2. lubiechlebzesmalcem 05 Maj 2014 12:23 1881 4.BOSCH CLASSIXX 5 PRALKA na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.

Po sprawdzeniu otrzymasz punkty!. Instrukcje w kategorii.Zrozumiałe instrukcje obsługi pralek znajdziesz tylko u nas!. Pralka Bosch Classixx 6 Zapewnia podstawowe funkcje, które zapewniają dokładne wypranie i odwirowanie odzieży.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Witam, pralka od jakiegoś czasu wydawała dziwne dźwięki, myślałem, że to pasek.. Instrukcje obsługi;Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Bosch Classixx 6 VarioPerfect.. 8 kg ładowności.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Dla tych osób odpowiednia jest skrócona wersja dokumentu.BOSCH - WAA20161PL - Pralka automatycznaPosiadam pralkę Candy 1000 AA Class.. Mam pralkę Bosch Classixx 5 WAA20162PL/24.. Ta instrukcja należy do kategorii Pralki i otrzymała oceny od 49 osób ze średnią 7.5.. Szybki kontakt.. Urządzenie prezentuje się bardzo skromnie..Komentarze

Brak komentarzy.