Instrukcja obsługi dmuchawy do liści

instrukcja obsługi dmuchawy do liści.pdf

Przemyślana konstrukcja Cała konstrukcja jest łatwa w montażu dzięki zastosowaniu dwuch przycisków końcówkę dmuchawy zdejmiesz błyskawicznie.. Dzięki potężnej turbinie rozdrabnia je, tzn. gniecie, dusi i zmniejsza ich objętość nawet o 90 procent.. Z dyszą wydmuchową i dyszą płaską.Dostępne są odkurzacze do liści elektryczne, spalinowe i akumulatorowe.. Przełączenie z funkcji odkurzania na funkcję dmuchawy następuje poprzez przekręcenie guzika (rys. 2).. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. zbieranie liści, .. Wsunąć rurę ssącą/dmuchawy do otworu urządzenia aż otwory na wypustkach rury ssącej/dmuchawy pokryją się z otworami śrub w obudowie urządzenia (rys. 1).. Zmiana trybu pracy z trybu odkurzacza na tryb dmuchawy odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi.. Rurę, którą wlatują liście, trzymamy kilkanaście centymetrów nad ziemią.. Znajdź swój Dmuchawa do liści i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.2 OGÓLNE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Przed przystąpieniem do obsługi niniejszego urządzenia, ważne jest, abyś przeczytał, zrozumiał i przestrzegał tej instrukcji bardzo uważnie.. Jeżeli instrukcja obsługi urządzenia nie stanowi inaczej, strefa niebezpieczna podczasNiniejsza instrukcja obsługi opisuje międzynarodowe symbole bezpieczeństwa, które mogą się znaleźć na produkcie..

Odkurzacz zasysa liście.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Kup teraz na Allegro.pl za 1499 zł - ODKURZACZ DMUCHAWA ELEKTRYCZNA DO LIŚCI KANWOD (8413332417).. Drodzy Klienci, Wydajny odkurzacz do ścieżek ogródkowych z funkcja odkurzania, zdmuchiwania i cięcia.. Dane techniczne: Moc silnika: 3000W Zmienna prędkość przepływu powietrza: 280-300km/h Objętość przepływu: 800m³/h Masa (dmuchawa do liści): 3,2kg Masa (odkurzacz ogrodowy): 4,4kg Worek na liście: 45l Redukcja ilości liści: 10:1DMUCHAWA DO LIŚCI / ODKURZACZ OGRODOWY Z FUNKCJĄ ROZDRABNIANIA NAJNOWSZY MODEL 2019: HDE 320 T Urządzenie posiada deklarację zgodności CE i instrukcję obsługi w języku polskim 3 FUNKCJE URZĄDZENIA: Dmuchawa do liści - zdmuchuje liście i inne zanieczyszczenia Odkurzacz ogrodowy - zasysa materiał do worka Rozdrabnianie - objętość zassanego materiału zostaje zmniejszona o 90% .dmuchawa instrukcja obsługi PL rura do wydmuchiwania bateria litowo-jonowa 20V / 2000mAh ładowarka akumulatorowa Przepływ powietrza Ogromna prędkość nadmuchu aż do 250 km/h.. Data zakończenia 2019-12-04 - cena 129 złPełna mocy i łatwa w użyciu elektryczna dmuchawa i odkurzacz ogrodowy ErgoJet 3000..

Krótka instrukcja i wyjaśnienie.

Znajdź swój Dmuchawa do liści i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Nigdy nie osbługuj odkurzaczo-dmuchawy jeżeli jakiekolwiek osłony są zniszczone, nieprawidłowo zamocowane lub brakuje ich.. Idealna do prac przydomowych.. Ponadto elektryczne odkurzacze ogrodowe mogą zostać w prosty sposób przezbrojone w dmuchawy.. Waży zaledwie 2,8 kg, jest ergonomicznie zaprojektowane i dobrze wyważone oraz zapewnia komfortową obsługę.Odkurzacz do liści INSTRUKCJA OBSŁUGI Odkurzacz do liści i ścieżek ogorodowych 3 w 1 .. Ogromną zaletą prezentowanego odkurzacza spalinowego jest obecność nowoczesnego i spalinowego silnika dwusuwowego, który osiąga maksymalną moc na poziomie 1KM.Cechą charakterystyczną jest przede wszystkim niezawodność i bezawaryjność.Ogromnym atutem maszyny jest także niski poziom głośności.Akumulatorowa dmuchawa do liści ALB 36 Li to optymalne narzędzie ułatwiające porządki w ogrodzie.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Informacje o ODKURZACZ, DMUCHAWA ELEKTRYCZNA DO LIŚCI 3200W 3w1 - 8472678501 w archiwum Allegro.. 12m 3 /min 12 m 3 /min Redukcja objętości liści 1:10 1:10 Pojemność worka na liście 45L 45L .Cichy, elektryczny odkurzacz ogrodowy do oczyszczania terenów przydomowych z liści i skoszonej trawy..

...Jak działa odkurzacz do liści i dmuchawa?

Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.. Dzięki temu przygotowuje je do kompostowania.Odkurzacz ogrodowy/dmuchawa do liści Bosch ALS 30.. 61 650 75 30, fax 61 650 75 32Instrukcje obsługi i broszury bezpieczeństwa; Wybór bezpośredni produktu: Odkurzacze elektryczne do ogrodu.. Dostarczana z płaską i okrągłą dyszą.. Waga odkurzacza wynosi 8,3 kg.Dmuchawa Husqvarna to urządzenie kojarzone - przede wszystkim - z oczyszczaniem ogrodu z liści i śmieci.. ErgonomiaKup teraz na Allegro.pl za 245,99 zł - NAC ODKURZACZ DMUCHAWA do liści 3500W z regulacją (9056586083).. Model Maksymalna wydajność turbiny ­m3/h .Kup teraz na Allegro.pl za 359 zł - BLACK&DECKER GW3030 dmuchawa odkurzacz liści (7391305294).. W komplecie zestaw do odkurzania.Dmuchawa do liści HECHT 952 Spalinowa dmuchawa do liści z dwusuwowym silnikiem o mocy 2 KM i pojemności silnika 51,7 cm3.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Odkurzacz do liści wyposażony w nowoczesny i wydajny silnik.. Łatwe uruchamianie dzięki technologii Smart Start®.. Upewnij się, że wszelkie nakrętki i śruby są zabezpieczone przed uruchomieniem odkurzaczo-dmuchawy.Stiga Dmuchawa do liści manuals..

Dostępne są też odkurzacze dmuchawy do liści na akumulator.

Odkurzacz lub dmuchawa akumulatorowa to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ taki sprzęt daje większą swobodę i pole manewru.Dmuchawy firmy Husqvarna nadają się idealnie do każdego rodzaju prac porządkowych — usuwania liści lub czyszczenia maszyn, szop, stodół i innych pomieszczeń.1 INSTRUKCJA OBSŁUGI PL - (tłumaczenie instrukcji oryginalnej) LIDER YDS260 DMUCHAWO-ODKURZACZ SPALINOWY Biuro Handlowo- Usługowe A. Krysiak ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo tel.. Znakomicie sprawdza się jako dmuchawa, odkurzacz i rozdrabniacz liści, pomaga oczyszczać ogród.. Szybka i bezwysiłkowa zmiana z trybu dmuchania w odkurzanie i odwrotnie bez użycia narzędzi, dzięki opatentowanej funkcji ClickFit.. Urządzenie to, nie jest przeznaczone do użytku przez osoby (w tym .4 BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA Dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa innych osób, zwróć szczególną uwagę na następujące ostrzeżenia: R ęczna dmuchawa do liści firmy Honda została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność operatorowi użytkującemu maszynę zgodnie z Instrukcją Obsługi.. Upewnij się, że przyjąłeś bezpieczną pozycję do obsługi, zanim użyjesz odkurzaczo-dmuchawy.. Urządzenie należy użytkować ze szczególną ostrożnością, przestrzegając następujących zasad bezpieczeństwa: Dmuchawa przeznaczona jest do uprzątania liści, trawy, papieru i śniegu z alejek pakowych, ogrodów, terenów sportowych, chodników, ulic i parkingów.NAC NEW AMERICAN CONCEPT Instrukcja Obsługi SPRZĘT OGRODNICZY Elektryczny odkurzacz / dmuchawa do liści Model YT YT Pobór mocy 2000 W 2400 W Natężenie prądu 8,5 A 10,5 A Prędkość powietrza 160 / 270 km/h 160 / 270 km/h Wydajność max.. Odkurzacz podłączany do prądu powinien mieć odpowiednio długi przewód.. Kabel zasilający można .4.. W strefie niebezpiecznej mogą znajdować się wyłącznie osoby dopuszczone do pracy oraz, w uzasadnionych przypadkach, osoby uprawnione (nadzór, koordynator, kontrolujący, prowadzący szkolenie).. odkurzacze-elektryczne-do-ogrodu .. Powstała ona w celu zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i innym, zapewniając długą i bezproblemową żywotność Twojego urządzenia..Komentarze

Brak komentarzy.