Instrukcja obsługi kosiarki do trawy

instrukcja obsługi kosiarki do trawy.pdf

prywatnych użytkowników.. Wysokość koszenia: 20 - 55 mm.. Idealna do mniejszych, złożonych ogrodów o pow. do 600 m².. MS-196 posiada osiem funkcji, które zdecydowanie ułatwią nam życie, a koszenie stanie się czystą przyjemnością.. Napęd tylny na kołach łożyskowanych - zdecydowanie ułatwi to koszenie dużych powierzchni oraz takich gdzie jest bardzo wysoka trawa.. Regulacja wysokości koszenia: 3 - stopniowa .. Zatem niezależnie od tego, czy wybierzesz model z pojedynczym czy zmiennym przełożeniem, możesz liczyć na niezawodną wydajność.. Użytkowanie kosiarki jest dozwolone ( ze względu na ochronę przed hałasem) tylko .Stiga oferuje wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy: kosiarki spalinowe, elektryczne, samojezdne, kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki itd.Zatrzymuj ostrza jeśli musisz pochylić kosiarkę do transportu, podczas przejazdu kosiarką po powierzchni innej niż trawa, a także podczas wjazdu na lub zjazdu z trawnika.. nie-przestrzeganie tych instrukcji moŻe spowodowaĆ obraŻenia osÓb.. Bardziej szczegółowoprzystĄpieniem do obsŁugi kosiarki do trawy przeczytaĆ wszyst-kie instrukcje zawarte w tym podrĘczniku i przestrzegaĆ ich.. nie-przestrzeganie tych instrukcji moŻe spowodowaĆ obraŻenia osÓb.. 61 650 75 30; serwis: 61 650 75 39, części zamienne 61 650 75 34 fax 61 650 75 32; Wydanie .. pokazany obok symbol oznacza ostrzeŻenie..

Instrukcje obsługi Karta produktu.

Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.. Demontaż agregatu tnącego traktorka - instrukcjaMocne i dobrze wyposażone kosiarki spalinowe AL-KO do małej, średniej i dużej wielkości trawników Posiadamy największy wybór - ponad 50 modeli kosiarek do trawy i mamy do tego ważny powód: chcielibyśmy, abyś otrzymał dokładnie taką kosiarkę, jakiej potrzebuje Twój trawnik.. pokazany obok symbol oznacza ostrzeŻenie.. To wyjątkowo proste w instalacji i obsłudze urządzenie, przeznaczone jest do trawnika o powierzchni do 800 m2.. Po dokonaniu wyboru rozwinięta zostanie lista plików dla danego rodzaju urządzenia.. Szerokość koszenia: 33 cm.. UWAGA!. Dlatego należy cały czas zachowywać maksymalną ostrożność.. niebezpieczeŃstwo: kosiarka do trawy została zbudowana do pracy zgodnie zInstrukcja ta ma na celu zapoznanie Cię z obsługą traktorka, co jest niezbędne do bezpiecznej i wydajnej pracy.. Znajdź swój Kosiarka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.instrukcja bezpieczeŃstwa i higieny pracy przy obsŁudze spalinowej kosiarki do trawy Uwagi ogólne: Do samodzielnej obsługi kosiarki może przystąpić pracownik który uzyskał zezwolenie na pracę przy nim od bezpośredniego przełożonego.Kosiarka ta jest urządzeniem mechanicznym, a nie zabawką..

Urządzenie przeznaczone do obsługi terenów przydomowych.

- przed użyciem kosiarki należy upewnić się czy w miejscu pracy nie ma żadnych przeszkódTutaj można znaleźć instrukcje obsługi do robotów koszących GARDENAprzystĄpieniem do obsŁugi kosiarki do trawy przeczytaĆ wszyst-kie instrukcje zawarte w tym podrĘczniku i przestrzegaĆ ich.. Zachowaj instrukcję.. Używanie urządzenia do celów profesjonalnych, półprofesjonalnych lub zarobkowych powoduje unieważnienie gwarancji.1 INSTRUKCJA OBSŁUGI KOSIARKI SPALINOWEJ GTM460 pchana GTM460 z napędem napędzana przez silnik Briggs & Stratton seria 475 i seria 500 WAŻNE!. Nie zapominaj, że Instrukcja obsługi jest integralną częścią urządzenia, więc powinna być Kosiarka pod ręką, aby w każdej chwili móc do niej zajrzeć.. Poprawne użytkowanie Można myć za pomocą węża ogrodowego.. niebezpieczeŃstwo: kosiarka do trawy została zbudowana do pracy zgodnie zINSTRUKCJI OBSŁUGI SILNIKA .. Kosiarka jest przeznaczona do pielęgnacji terenów zielonych (koszenie trawy) dla .. System mycia obudowy kosiarki poprzez podłączanie węża ogrodowego do odpowiedniego otworu na kosiarce - maszyna idealnie czysta cały czas!Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Kosiarka nie jest urządzeniem do użytku profesjonalnego..

Urządzenie to zostało stworzone do jednego celu: do koszenia trawy.

Przed przystąpieniem do montażu lub obsługi należy zapoznać się z niniejszą Instrukcją Obsługi.. z o.o. ul Rolna 6 62-081 Baranowo tel.. W razie w ątpliwo ści co do prawidłowo ści swoich działa ń, czy te ż prawidłowo ści pracy kosiarki pracownikKosiarka manuals.. Nigdy nie używaj kosiarki z uszkodzonymi zabezpieczeniami lub zdjętymi osłonami (np. deflektor i / lub osłona tylnego wyrzutu czy kosz na trawę).Instrukcje obsługi do wszystkich produktów marki GARDENA można znaleźć na stronach odpowiednich produktów lub w polu wyszukiwania na tej stronie internetowej.. Aby zapisać plik na komputerze .drukowana czytelna instrukcja obsługi 2szt; .. aż od 25 do 75 mm.. W komplecie czujnik wzrostu trawy, czujnik mrozu i Automower® [email protected]żeli jest jeszcze ktoś zainteresowany to posiadam instrukcję obsługi kosiarki Z-100 oraz instrukcję do samego silnika 171.. Sam natomiast poszukuję części do tej kosiarki - szczególnie interesowałby mnie kielich sprzęgła, gdyby zatem miał ktoś jakiś namiary na części proszę o informację.INSTRUKCJA OBSŁUGI KOSIARKI LIDER GYK42N139 (z napędem) PL INSTRUKCJA OBSŁUGI KOSIARKI LIDER GYK42N139 (z napędem) Krysiak sp.. Daj nam: Księgowe - druki Pełnomocnictwa Student Telefon, Internet, Telewizja Wnioski do spółdzielni Ciąża a praca CV i Listy motywacyjne Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHP Pisma .Robot do koszenia trawy NAC RLM800-NG..

Przechowuj instrukcję użycia w łatwo dostępnym miejscu.pobli żu pracy kosiarki.

Przestrzega ć zasady i przepisy uj ęte w niniejszej instrukcji, gdy ż niestosowanie si ę do ich zalece ń mo że spowodowa ć poci ągni ęcie pracownika do odpowiedzialno ści.. Na pierwszym miejscu stawiamy na prostotę obsługi.Niniejszy artykuł nie wyczerpuje tematu i nie zastępuje wskazówek zawartych w instrukcjach obsługi poszczególnych urządzeń.. W celu pobrania pliku należy wybrać (kliknąć) katalog „Instrukcje obsługi", następnie wybrać grupę urządzeń i szukany model.. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.Strona główna Produkty Narzędzia ogrodowe Kosiarki do trawy ELEKTRYCZNA KOSIARKA DO TRAWY .. Maks. nachylenie powierzchni 40 %.. Oryginalna instrukcja INSTRUKCJA OBSŁUGI KOSIARKA DO TRAWY MODEL NR: SG51-GT196 SG53-GT225 SG53-GT225ES Uwaga Przed użyciem naszej spalinowej kosiarki do trawy należy uważnie przeczytać niniejszą instrukcję obsługi w celu zaznajomienia się z prawidłowym użytkowaniem sprzętu.. Ostatnia aktualizacja serwisu: 2019-02-04: Wzory dokumentów SMS.Rzeszow.pl Znajdź dokument.. Znajdź Dealera Specyfikacja techniczna.. Nie wolno go używać do żadnych innych celów.. Łatwa obsługa i konserwacja.. ; Funkcja koszenie bez kosza - nie musimy już odrywać się od pracy i tracić czasu na opróżnianie .W tym poradniku chciałbym przedstawić instrukcję demontażu i montażu decka na przykładzie kosiarki samojezdnej MTD z koszem i wyrzutem tylnym.. Robot koszący kosi około 50 m² na godzinę, przewidywany czas koszenia 200 m² to około 4 godzin.. Robot wyposażony jest w dwa nowoczesne, indukcyjne silniki elektryczne - po jednym na każde koło napędowe.Wszystkie nasze kosiarki do trawy są wydajne i zapewniają doskonałą ergonomię.. Kosiarka do trawy Husqvarna zapobiega powstawaniu zbędnego napięcia mięśniowego i urazów.Kosiarka multifunkcyjna 8w1.. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze sprzedawcą, autoryzowanym serwisem lub importerem.Instrukcja BHP dla obsługi kosiarki do trawy.. Przeczytaj tą instrukcję uważnie, przed przystąpieniem do użytkowania urządzenia.. Pierwszym elementem, który należy sprawdzić przed pierwszym uruchomieniem kosiarki bądź kosy spalinowej czterosuwowej jest zbadanie poziomu oleju w silniku.. Jeśli sprzedasz traktorek,Zwarta, mocna konstrukcja.. Pokonuje wąskie przejścia i pochyłości.. Tutaj można pobrać najczęściej poszukiwane instrukcje.Poniżej możecie Państwo pobrać dokumentację dotyczącą urządzeń ogrodniczych oferowanych przez naszą firmę, ich instrukcje..Komentarze

Brak komentarzy.