Instrukcja obsługi naświetlacza do jaj

instrukcja obsługi naświetlacza do jaj.pdf

Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w .Instrukcja obsługi Na świetlacza bakteriobójczego NB-2 _____ Aktualizacja: wrzesie ń 2008 - 5 - 1.. OBSŁUGA Pamiętaj aby jaja były uprzednio oczyszczone z kurzu piór i innych zabrudzeń.. Transport wewnętrzny.. Do dezynfekcji jaj stosowany jest naświetlacz UV firmy 1.. Masz jeszce jakieś wątpliwości?. Celem tej instrukcji obsługi jest przekazanie klientowi a szczególnie bezpośredniemu użytkownikowi wszystkich niezbędnych informacji aby umożliwić bezpieczne .Tytuł dokumentu: Instrukcja mycia i dezynfekcji jaj w Strona: Jaja przeznaczone do produkcji należy poddać myciu i dezynfekcji.. Przeczytaj załączoną do inkubatora instrukcję (dostałeś ją razem z inkubatorem).. Długość cyklu naświetlania wynosi od 50 do 150 sekund, zależnie od pojemności szuflady (na 10 lub 30 sztuk jaj).. Skorzystać z przygotawanej przez nas instrukcji postępowania z inkubatorem.Naświetlacz do 30 jaj, sterylizator UV-C bakteriobójczy, antybakteryjny Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w .Instrukcje obsługi, deklaracje zgodności CE oraz katalogi części zamiennych urządzeń Mesko-AGD Przejdź do treści..

Wysunąć do połowy szufladę naświetlacza trzymając za uchwyt [1].

Urządzenie skutecznie zwalcza bakterie w szczególności Salmonella Enteritidis dzięki czemu z powodzeniem zastępuje tradycyjne metody wyparzania jaj.Instrukcja obsługi kostkarek do lodu Kastel; Instrukcja obsługi automatycznego zmiękczacza wody; Instrukcja obsługi szatkownicy do warzyw RG-50 Hallde; Instrukcja obsługi szatkownicy do warzyw RG-100 Hallde; Instrukcja obsługi naświetlacza do jaj UV254-8; Instrukcja obsługi czekoladziarki Bras; Instrukcja obsługi lady chłodniczej JBG2 .Celem tej instrukcji obsługi jest przekazanie klientowi a szczególnie bezpośredniemu użytkownikowi wszyst-kich niezbędnych informacji aby umożliwić bezpieczne i długotrwałe użytkowanie naszego produktu.. Jaja przeznaczone do naświetlania oczyścić, umyć i osuszyć.. Jaja przeznaczone do naświetlania oczyścić, umyć i osuszyć.. Stosowanie odkażania jest zalecane przez europejskie normy sanitarne ().Urządzenie przeszło wszystkie.Naświetlacze szufladowe - w obudowie ze stali nierdzewnej, ze wsadem wysuwanym od frontu.. Roboty kuchenne Urządzenia do obróbki mięsa Opiekacze do pizzy i zapiekanek Naświetlacze do jaj.O nas Partnerzy Kontakt .Kup teraz na Allegro.pl za 689 zł - MESKO NB-2/10 NAŚWIETLACZ UV DO 10 JAJ STERYLIZA (5815295852).. Wysunąć do połowy szufladę naświetlacza trzymając za uchwyt [1]..

3.Instrukcja obsługi - obszerny i zrozumiały tekst napisany w j. polskim.

Transport wewnętrzny w zakładzie jest istotnym elementem procesu produkcji.. Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w .Naświetlacz do 30 jaj, sterylizator UV-C bakteriobójczy, antybakteryjny Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w .Strona 3 z 4 Instrukcja obsługi: naświetlacze LED z czujką/bez czujki ruchu - ustawienia regulatorów naświetlacza: SENS - czułość, odległość od której jest wykrywany ruch (od poniżej 5m w pozycji minimum do ok. 12m w pozycji maksimum) TIME - czas świecenia naświetlacza po wykryciu ruchu (od ok.10sek w pozycji minimum do ok .W pierwszych tygodniach inkubacji zaroddk jest bardzo delikatny, stąd też obracanie jaj powinno być bardzo ostrożne..

Zobacz inne Wyposażenie hoteli i restauracji, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Instrukcja obsługi naświetlacza UV do jaj, Rejestr dezynfekcji jaj.

Podłączyć naświetlacz do sieci i włączyć wyłącznik sieciowy [4].. Włączyć naświetlacz.. Jaja kacze i gęsie można obracać mokrymi rękami.. Dla ujednolicenia temperatury zaleca się, po obróceniu jaj, obrócić o 180 º pokrywę.Plik BHP wypażanie jaj.docx na koncie użytkownika wadol82 • folder instrukcje BHP • Data dodania: 15 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Naświetlacz do 10 jaj, sterylizator UV-C bakteriobójczy, antybakteryjny Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w .Naświetlacz (sterylizator, wyparzacz) do jaj szufladowy.. Kupiłeś inkubator Kwoczka i nie wiesz jak postępować?. Podłączyć naświetlacz do sieci i włączyć wyłącznik sieciowy [4].. Powinien zapewnić właściwą ochronę przewożonych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych przed wtórnymi .NA ŚWIETLACZ UV 254-8 LIKWIDUJE SALMONELL Ę SKUTECZNA DEZYNFEKCJA 30 SZTUK JAJ W 40 SEKUND ELIMINUJE KONIECZNO ŚĆ MYCIA I WYPARZANIA Urz ądzenie przeznaczone jest do powierzchniowego odka żania przedmiotów, a w szczególno ści jaj.Naświetlacz do 30 jaj, sterylizator UV-C bakteriobójczy, antybakteryjny Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w ..

Zgodnie z przepisami BHP i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny jesteś zobowiązany do posiadania w swoim punkcie naświetlacza do jaj.

4.Instrukcja obsługi UWAGA!Przed rozpoczęciem pracy z urządzeniem, należy z całej powierzchni ściągnąć ochronna foli ę, a nast ępnie przemy ć urz ądzenie p łynem do naczy ń, a nast ępnie przetrze ć wilgotn ąInstrukcja obsługi: na świetlacze LED z czujk ą/bez czujki ruchu Strona 1 z 4 1.Wst ęp.. Najważniejsze cechy proponowanego urządzenia:Stalgast Naświetlacz Do 30 Jaj Szufladowy (690552) - od 799,00 zł, porównanie cen w 5 sklepach.. Tagi: inkubator jaj półuutomat, pół-automatyczna wylęgarka jaj do drobiu, inkubator jaj z tacą ółautomatyczną na 56 jaj kury, klujnik i inkubator w jednym urzadzeniu, .Poniżej instrukcja obsługi inkubatora do jaj Kwoczka -2 przedstawiona na zdjęciach.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Naświetlacz do 10 jaj, sterylizator UV-C bakteriobójczy, antybakteryjny.. W celu odkażenia jaj należy wykonać poniższe wskazówki: • Otwórz szufladę naświetlacza • Wyjmij kratkę • Umieść kratkę uchwytami w dół na jajkach (znajdujących się na wytłoczce) • Chwyć kratkę wraz z wytłoczką i obróć o .UWAGA: Produkt wycofany z produkcji Firma Compart-Market jest producentem naświetlacza UV-254 służacego do odkażania z salmonelli i innych drobroustrojów jajek i innych przedmiotów.. Niektóre modele wyposażone są w licznik czasu pracy lamp UV.. Profesjonalne naświetlacze do jaj służą do odkażania przy pomocy promieniowania UV jaj wykorzystywanych podczas przygotowywania potraw w lokalach gastronomicznych..Komentarze

Brak komentarzy.