Instrukcja obsługi nakłuwacza accu-chek fastclix

instrukcja obsługi nakłuwacza accu-chek fastclix.pdf

Produkt niedostepny.Informacje o Nakłuwacz Accu-Chek FastClix - 8500778276 w archiwum Allegro.. Accu-ChekAccu-Chek FastClix - Pierwszy na świecie nakłuwacz z bębenkiem, który wykonuje nakłucie za pomocą tylko jednego ruchu.. Przed pobraniem próbki zawsze należy dokładnie umyć i osuszyć ręce.. Należy pamiętać, że to sprzęt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez jedną osobę.Nakłuwacze Accu-Chek z technologią Clixmotion zapewniają delikatne nakłucie.. W zestawie z nakłuwaczem Fastclix.. Obsługa posprzedażowa Accu-Chek jest bardzo uprzejma i pomocna, wysyłają w ramach gwarancji nowe .ACCU-CHEK FASTCLIX nakłuwacz + 6 lancet .. Naciągnięcie mechanizmu nakłuwacza i wykonanie nakłucia jednym ruchem pozwala na szybkie i łatwe uzyskanie próbki krwi.. W nakłuwaczu zastosowano technologię Clixmotion , dzięki której nakłucie jest niemal bezbolesne.Glukometr Accu-Chek Mobile .. Przed pobraniem próbki zawsze należy dokładnie umyć i osuszyć ręce.. Zdjąć .. Naciągnięcie mechanizmu nakłuwacza i wykonanie nakłucia jednym ruchem pozwala na szybkie i łatwe uzyskanie próbki krwi.. Podaje kod E-9 lub np kod błędu E-3 itd.. Firma Roche Diagnostics Polska informuje, że na polskim rynku dostępny jest już nowy glukometr Accu-Chek Performa.Nakłuwacz Accu‑Chek FastClix jest przeznaczony tylko do użytku indywidualnego, tj. do pobierania próbki krwi wyłącznie u jednego użytkownika..

Instrukcja użytkowania nakłuwacza Accu-Chek FastClix.

Wykorzystywane są w wykonywaniu różnego rodzaju testów diagnostycznych, głównie w testach sprawdzających poziom glukozy i cholesterolu we krwi.Nakłuwacz bębenkowy Accu-Chek FastClix umożliwia niemal bezbolesne nakłucie skóry i pobranie próbki krwi do badania poziomu cukru we krwi glukometrem.. Instrukcja użytkowania nakłuwacza Accu-Chek FastClix.. Jednak obsługa nakłuwacza obejmuje kilka czynności.. Przed pobraniem próbki zawsze należy dokładnie umyć i osuszyć ręce.. Nakłuwacze powinny być tak zaprojektowane, aby umożliwiać ich wygodne stosowanie jedną ręką.. Naciągnięcie mechanizmu nakłuwacza i wykonanie nakłucia jednym ruchem pozwala na szybkie i łatwe uzyskanie próbki krwi.. DIAGNOSIS Lancety Optilets 200 sztuk.. Teraz uzyskanie próbki krwi jest naprawdę łatwe, szybkie i dyskretne.. Stosowanie nakłuwacza przez inne osoby, również członków rodziny, lub wykorzystywanie go przez personel medyczny do pozyskiwania krwi u różnych pacjentów grozi niebezpieczeństwem .nakłuwacz Accu-Chek FastClix; lancety Accu-Chek FastClix; etui; instrukcja obsługi .. Wolno nim pozyskiwać krew zawsze od tylko jednej, tej samej osoby..

Zdjąć ...Instrukcja użytkowania nakłuwacza Accu-Chek FastClix.

Wybierz nakłuwacz najbardziej odpowiadający Tobie, lub kup bębenki z lancetami jeśli już masz nakłuwacz Accu-Chek.. DIAGNOSIS Nakłuwacz Optilet Mini automatyczny.. Jednak obsługa nakłuwacza obejmuje kilka czynności.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!p Instrukcja obsługi Nakłuwacz Accu-Chek FastClix jest łatwym w obsłudze przyrządem umożliwiającym praktycznie bezbolesne pozyskanie krwi kapilarnej z opuszek palca.. Zalety nowego glukometru Accu-Chek Performa Nano to: Duży w pełni podświetlany wyświetlacz.. Zakładanie bębenka.. Średnica końcówki to 0,3 mm, co pozwala na bezbolesne i optymalne uzyskanie ilości krwi, niezbędnej do przeprowadzenia badania.nakłuwacz Accu-Chek FastClix; 1 bębenek (6 lancetów) Accu-Chek FastClix; fiolka z 10 testami paskowymi Accu-Chek Instant; etui na glukometr; Nowoczesny glukometr Accu-Chek® Instant jest łatwy w użyciu, posiada intuicyjny wskaźnik zakresu, czytelny wynik, podświetlany wyświetlacz, wygodny test paskowy z szeroką kapilarą wymagającą .Instrukcja ta pozwoli Ci zapoznać się z obsługą nowego glukometru Accu-Chek Active krok po kroku.. Nakłuwacz ma 11 różnych głębokości nakłucia, co pozwala dopasować głębokość nakłucia do właściwości skóry.. Wciśnięcie- Nakłuwacz Accu-Chek Fastclix - 10 sztuk pasków testowych Accu Chek Performa (data ważności pasków: 30 czerwiec 2021) - Lancety Accu-Chek Fastclix - Etui - Instrukcja obsługi..

Jednak obsługa nakłuwacza obejmuje kilka czynności.

Lancety Droplet 33G - super cienkie do badania glukozy.. Wyrób medyczny.. Lancety to sterylne igły jednorazowego użytku, stosowane do pozyskiwania próbek krwi.. Jednak obsługa nakłuwacza obejmuje kilka czynności.. Zakładanie bębenka.. Pierwszy na świecie nakłuwacz z bębenkiem, który wykonuje nakłucie za pomocą tylko jednego ruchu.. Data zakończenia 2018-12-12 - cena 105,90 złAccu-Chek FastClix - Pierwszy na świecie nakłuwacz z bębenkiem, który wykonuje nakłucie za pomocą tylko jednego ruchu.. Teraz uzyskanie próbki krwi jest naprawdę łatwe, szybkie i dyskretne.. Używanie nakłuwacza przez inne osoby, w tym nawet przez członków rodziny, lub ich stosowanie przez pracowników służby zdrowia w celu pobierania próbek krwi od różnych pacjentów wiąże .ACCU-CHEK FASTCLIX nakłuwacz + 6 lancet.. W nakłuwaczu zastosowano technologię Clixmotion, dzięki której nakłucie jest niemal bezbolesne.Nowoczesny glukometr Accu Chek Performa Nano z podświetlanym wyświetlaczem.. Za pomocą jednej kasety testowej można wykonać 50 pomiarów glikemii.. Glukometr Accu-Chek Mobile to innowacyjny glukometr bezpaskowy marki Roche, który pracuje z kasetami testowymi zamiast tradycyjnych pasków testowych.. Nakłuwacz Accu-Chek Multiclix jest wygodny, higieniczny i bezpieczny w użyciu.Informacje o Accu-Chek Performa Glukometr + nakłuwacz FastClix - 7660996282 w archiwum Allegro..

Zdjąć nasadkę.Obejrzyj krótki filmik jak używać nakłuwacza Accu-Chek® FastClixInstrukcja użytkowania nakłuwacza Accu-Chek FastClix.

Wygoda: łatwa obsługa, 6 lancetów w bębenku gotowych do użycia, wystarczy tylko jeden ruch do wykonania nakłuciaAccu Chek Fastclix to zestaw lancetów, przeznaczonych do używania z nakłuwaczem Accu ChekFastClix.. Zakładanie bębenka.. Sklepy z Nakłuwacz Accu-Chek FastClix Roche Sposoby płatnościDane techniczne nakłuwacza: regulacja głębokości nakłucia: 11 ustawień głębokość nakłucia: od 0,8 do 2,3 mm waga: 21 g Dane techniczne lancetów: średnica igły: 0,4 mm pokrycie silikonem: tak Jak używać nakłuwacza Accu Chek Softclix Nakłuwacz Accu-Chek Softclix jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze.. Działanie: Zestaw Accu-Chek Active to glukometr dla osób aktywnych, które oczekują szybkiego i precyzyjnego pomiaru.Nakłuwacz Accu-Chek FastClix jest przeznaczony wyłącznie do użytku osobistego!. Zdjąć nasadkę.Accu-Chek FastClix, lancety, 24 szt. Przed pobraniem próbki zawsze należy dokładnie umyć i osuszyć ręce.. Należy go stosować z lancetami Accu-Chek FastClix.. Nakłuwacz Accu-Chek FastClix jest łatwym w obsłudze przyrządem umożliwiającym praktycznie bezbolesne pozyskanie krwi kapilarnej z opuszek palca.Accu-chek fastclix na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Paski do tego glukometru są refundowane.. Minimalna objętość próbki krwi (tylko 0,6 .. wyświetla się błąd E-3/Err.. Zdejmij nasadkę.Testy paskowe Accu-Chek® Active, płyny kontrolne Accu-Chek® Active (2 rodzaje), nakłuwacz i bębenek z lancetami Accu-Chek® Fastclix, bateria (CR 2032), etui, instrukcja obsługi, kieszonkowa instrukcja obsługi.. Paski testowe szybko wchłaniają kroplę krwi.. Przedstawia informacje, które umożliwią Ci prawidłową obsługę aparatu, znajdziesz tu wskazówki jak uniknąć uszkodzenia oraz jak dbać o Twój nowy glukometr.Nakłuwacze dzielą się na te dla dzieci, dla dorosłych i dla tych obdarzonych nieco grubszą tkanką podskórną.. DIAGNOSIS Lancety Optilets 100 sztuk.. Glukometr na kasety pozwala na higieniczne usuwanie kaset testowych po ich zużyciu.Wybierz jedną spośród jedenastu różnych głębokości nakłucia Akcesoria Nasadka AST (dostępna oddzielnie) Instrukcja obsługi Zamienniki: Lancety Droplet 28G - do badania cukru.. Teraz uzyskanie próbki krwi jest naprawdę łatwe, szybkie i dyskretne..Komentarze

Brak komentarzy.